Kada niste u traktoru, vozite

Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

evo mog falcona za obilazak njiva kad je suvo(kad je mokro ja ni ne idem)

 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

pa de njega uze??
burazer ga ima,jako mali klirens ::lose:: ::lose::
moj ga sije i startniji i brzi i klirens bolji,jedino sto je on visok skoro 2 m pa nema bas mesta za noge na mom pa je samo zato uzeo falkona
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Ma dobar je za po selu.Ne idem ja na more sa njim.Bio je 50 kubika ali sam mu zamenio komplet KIT i sad je oko 75-76 kubika.Ide kao sam đavo u odnosu na pre.I ja sam ga uzeo jer je dugačak i udoban za mojih 120 kg.
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

znam da je burazer vadio rolnice pa nista ja i brat imamo ~160kg i sijemo brata na falkonu koji ima 95kg
moj je dobar jer je visok,srednje velicine a moze i da slepa jos jedan skuter i 2mamlaza na slepanom skuteru po brdima :D :D
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Kada nisam u trktoru vozim Golfa 4 1.9 tdi evo i slika:
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Photo-0018.jpg

Photo-0019.jpg

Audi 80 1.6 TD 60 kw `88god.
Audi 100 2.3e 100kw `93god.
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

Kod nas je 10god.Ima punu opremu sem koze i klime.Prezadovoljan sam njime.Neunistiv,jeftino odrzavanje a ne kvari se gotovo nikada
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

APN6 najbolja mashina za obilazak atara! :D
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

ja vozim moj skuter sprint sport koji je 2004g i ima vec preko 15200km i samo ide ko lud :D
 
Odg: Kada niste u traktoru, vozite....

e ovo je moja masina za obilazenje atara i za vozanje, moj skuter sprint sport iz 2004g koji je vec presao 15200km i jos samo ide i malo trosi goriva i dobar je za sve samo po gasu i ide gde god zelim :D
 
Nazad
Vrh