Balirka

cekaj cekaj cekaj ja sam video kod mene u selu isto i nigde vise niti sam cuo
meko baliranje i bala je siroka dosta jel da:haha:?video sam u prolazu
 
a posle, moja cetvrta, peta, i sedma, zadnja balirka.
i u medjuvremenu "potrosili" Dominanta, Welger61, i Welger52
 
kombajner je napisao(la):
neznam nesvidja mi se nigde ova spirala ali mislim da su bale neverovatno teske
Nebrini za spiralu, to je bolje riješenje nego one vile ''ruke'', nemože ju pokidat nož (klip ako recimo preskoči paljenje), jednoličnije gura masu, lakše održavanje... Dobra je to stvar, problem je u ljudima, jer su rijetke na ovim prostorima i to odma znači da nevaljaju NOT!
Ista stvar s IMT-om, ima ga puno i odma je best traktor NOT!
 
BATONI je napisao(la):
Ja sam je kupio a nema ni jedne u tri sela
samo velger jebo ih velger pa nije ni on svetac
Ok, ali netreba odma pljuvat po drugima, reci nešto konkretno...
Svaki stroj traži održavanje, zna se koliko balirka može napravit bala, i onda ide remont bila pokvarena ili ne... Samo što se kod nas tera dok ide pa kad stane :udri: I tako u svemu ne samo balirke, ali to je naš mentalitet (balkanski)..jbt nemožemo mi od balkana nikad...
Daj ti nama slike te tvoje...
 
poljostorj najbolja? ? ?jeste masina nevervatna samo nemojte je terati u tuluzinu!!!iskreno vam kazem !kod mene ovde nema takvih presa ima samo claas new holland pa ima i masey uglavnom to
 
Tako je, strojevi moraju odradit sebe, zaradit gazdi, i zaradit novi, i to sve u nekom normalnom roku, tek tada se može reći da je stroj dobar bez obzira kakav(koji brend) bio. I naravno mora imat i pouzdanost koja ubiti i najviše košta, i najčešće ju čine sitnice...
 
ma polkjostroj nevoli posle beraca kukuruz tuluzinu da balira umalo mi nisu izleteli vezaci rodjaku!!!! i iskrivio ih je od tad neradi vise uopste kako treba imam malu class opasna opasna masina najbolja verovatno od manjih meni je abs solidna nepravim vise od 20000bala i 2000 slame tako da dobro radi svoje !!!
 
goran1 je napisao(la):
koliko kosta solidna presa za baliranje?
polovna mislim
sve zavisi koja marka i u kakvom stanju ja sam moju 99 platio 8000maraka novu
_________________________________________________Post je spojen: [time]1237915453[/time]_________________________________________________
ako misliš na kukurzovinu ja baliram bez problema ,pa poljostroj ti je licenca od klasa
 
Nazad
Vrh