Balirka

i ja sam imao Welger 45 to je slicno
te male prese su cudo kako lijepo rade
 
meni se bas svidja a inace poljostrojeva brate ona ide sa drugom ferga ali ajde rodjak da je proba malo u tuluzinu hmmm sta mislite sta se desilo malo falilo da izzlete petljaci inace su se iskrivili sacuvaj me boze ni dan danas ne radi akko treba bas nikako!!!
 
Welger je kod mene od 99 godine a kupio je od covjeka iz susjednog sela
on radio usluzno a i ja napravila je nekoliko trilijona bala dosla druze do kraja

Zanimljivo placena je 2600e a prodana za 2100 tako da joj svaka cast
 
welger prese nisu skupe za odrzavanje jer nemas skoro nista da ulazes osim da naostris nozeve i da je podmazujes kao sto sam rekao radi necujno i imaju jako kvalitetan celik,za razliku od nasih presa koje imaju plasticne caure. :haha:
 
Plastične čaure ,pa !? Ako je kvalitetna plastika i podmazuje se traje duže i od bronze , a uz to ne oštećuje vratilo (osovinu) !
 
nemaju mazalice jer je jeftina plastika a kad radi stalno skripi cese i to kazem jer sam novu lifamovu presu cuo da tako radi ali moja welgerka je daleko tisa a i veca,pa mogli su se nasi malo postarati pa da su namestili neku vecu presu od tih sto imamo jer su malog kapaciteta,moja presa ima 20 god i sve na njoj je fabricki pa cak i gume za cudo,i onu pre nje sam prodao bila je starija i jos trajnija samo meke bale.
 
A gde da je proba? Ili da odvezuje bale pa da ih vezuje ponovo :sta: :sta: :haha: :haha:
Nisi valda??
 
Ma imali smo plastic kod komsije pa smo njega sjebali kroz nju :D

Ono je 334 kod mena je noviji tip centralno podmazivanje na petljacima
hidraulicno dizanje pika uredjaja ::namigivanje::
 
Nazad
Vrh