Balirka

@ mityoo - Panoniju je imao Mičizev (Termometal) otac iz Sajana . Jako ju je hvalio i bio je zadovoljan sa njom
Meni je radio pre jedno 10 godina . Presa je baš bila mala .
A što nepitaš Friđeša u Adi taj je doktor za prese !?
 
Balirka Lifam 84 godiste ocuvana od prvog gazde! Fotke za koji dan ispraznio mi se mobilni a presa je kod bake pod supom pa kad budem isao onamo! Cena 1400e
 
Pa nisam tako mislio druže ... :haha: :haha: :haha: Mislim kakvu masu ćeš presovati , kulturu , biljne ostatke ........... :haha: :haha: :haha:
 
Najvise slame, nesto deteline i sena i mozda kukuruzovinu za lozenje! Sto pitas?
 
Pitam , pošto sam čuo da nisu baš za detelinu , a za kukuruz nikako .
Mada Komesar trba da zna bolje on je ima ili je imao !
 
Druze Ucitelju molim za vase cenjeno misljenje o gore pomenutoj balirki marke lifam :cao:
 
Mislim da bi mogla da izbalira i snop armature šestice. Dovoljno? Kiki debelo grešiš.
 
A Čugi, pa ti mi ne reče da imaš balirku...

Ako budem na leto balirao graškovinu, jel' može neki aranžman:haha:
 
Ja je nisam koristi , a nisam je ni video u radu . Samo sam rekao šta sam čuo , tako sam i napisao . Zato sam i pisao da je ti poseduješ i da tebe pita ! :ppozdrav:
 
Veliko hvala Chugi! Vec je poceo drug Kiki da me uznemiruje ali nakon tvog posta cu ipak moci na miru da spavam! :D :cao:
 
Ok, ma ljudi svašta pričaju, pogotovo oni koji ne održavaju pa onda kažu kako ne valja :nono:, redovno kontrola, podmazivanje, čišćenje i dotezanje i nema brige.
_________________________________________________Post je spojen: [time]1234385329[/time]_________________________________________________
I bez jurcanja, i "gutanja" velike mase!
 
recept za lifama jer je ja imam! ovo me je savetovao majstor... da nakon ispresovanih 50 000 ili 60 000 bala zamenim sve zupcanike i lance da slucajno ne bi doslo do neke havarije nema veze dal su potroseni ili nisu zupcanici i lanci ... jer kad su i malo vise naceti ima puno lufta i onda pocne da zeza!
Dobra je presa samo za nju treba puno puno strpljenja i radio u traktoru :)
 
NA molim te objasni ljudima kakve ovaj tvoj post ima veze sa diskusijom? Jesi pijan il si jeo bunike? :sta: :sta: :sta: :sta: :sta: :sta:
 
Nazad
Vrh