Balirka

To vam kažem.Kada odeš da reklamiraš i vratiš im deo nema teorije da ti daju drugi ili vrate pare.To nije do nas naši su delovi najbolji na tržištu jesu ali malo morgen ::lose::
 
Jel neko koristi Leskovacki kanap za baliranje debljine 500? Relativno jeftino mi nude a nisam se sa njim dosad sretao pa ako neko ima iskustva, dali vredi da kupujem ili ne?
 
delovi za prese :
apro-met ada 024/851295 063/501432

agrometal -mol 024/861310 064/3909078

pored pomenute dvojce
ovo su prodavci delova za prese .vizitke pokupljene sa raznih vasara :cao:
 
Dobar je Mito Leskovački Cobra-Plast kanap,koristio sam ga.U principu svi su dobri jedino sam imao problema sa Dunav-Plast Čelarevo nejednake debljine negde jako tanak negde kao palac debeo,nema početka klupčeta moraš da rasturiš pola klupčeta da bi ga našao i tako te stvari
 
Kobra plast? Kao da nije to pisalo.... ali nisam siguran... Samo sam zapamtio da je leskovacki....naoko nije izgledao lose, bele boje, reklo bi se da i ima 5kg u klupku(koliko i treba da je), mozda kupim jedno 5-6 klupcadi da probam...
 
@ kish

Ako je Mitic iz leskovca onda ce biti to to!

@ matic

Nude mi za 700 din ako uzmem na veliko(20+ klupcadi)

Inace saznao sam da u prodavnici Gebi ima isti kanap za 900din
 
Uzmi druže to je do sada najpovoljnije lako ćeš ga prodati ako ti se ne svidi.Kada dođe sezona slame ima da skoči kao i prošle godine u julu-avgustu em nije moglo nigde da se nađe em cene 220din/kg iliti klupče 1100 dindži
 
Dosad sam koristio Segedinski i bio sam sa njim zadovoljan, ali klupko 800 din. a ima samo 4kg! A ovaj jeftiniji a vise(5 kg) pa sam zato pitao za kvalitet, da nebude posle problema sa njim u radu... A to sto ispece sunce pa pukne nije moja briga, jer moje sve stoji pod krovom a usluzno sto radim nije moj problem sto pukne kanap...
 
nikako ne uzimajte taj leskovacki kanap ja sam pre neki dan kod mene u selu uzeo dva klupceta i verovali ili ne od 10 do 13 sam se 7zezo sa presom dok mi nije puko film i otiso i kupio drvoplastov i onda druga prica.Taj leskovaci je mek kanap i krt ja ga rukom otkinem.
 
Video sam taj kanap na vasaru bio je 1050 din klupko 5kg a bilo je debljine 500 i 750! Svetlo plave boje!
 
teško da ćeš original naći na vašaru jer jedino ga almex ima
_________________________________________________Post je spojen: [time]1245704626[/time]_________________________________________________
ako je omot crne boje to je made in turska taj ni za očin nije
 
Uzeo sam 2 klupka za probu pa cu videti! Inace firma je:
Stamenkovic DOO Donje Krajnice-Leskovac
Na prvi pogled nije los, malo je grublji od segedinskog...
 
Nazad
Vrh