Balirka

ako imas rodbinu tamo ti kupi!! ja imam mali traktor 40 konja svajcarac tamo je tatina sestra komplet menjac mi poslali da menjam! sve original delovi !
 
Možda odgovaraju i delovi od drugih proizvođača , povedeš nekog majstora koji se razume . Jer sam čuo da za Renault prese pašu delovi od Class-a . Jer sad ima dosta Renault presa iz uvoza ...
 
Ako je još u fr. onda je druga stvar , a ako mogu da znam ko je uvoznik . Sasvim slučajno moj brat donosi jednu turu polovnih mašina među kojima su i Mc... prese i jedna Class balerina za 250€ koju ću ja uzeti .

 
imam ja claas WAS 450 iz uvoza isto u jednoj turi ali ima 4 balerina to je rasturac!!! odlican i ima veoma veliki zahvat teram je sa rakovicom i stavljam tegove mada isto se podize!
 
KIKI -takvu balerinu sam imao,ako imaju plastične rolne,onda moraš češče podmazati
 
Nemam balerinu , ovaj su model bratu preporučili fr. napolju . Nisam uspeo da nađen na netu nešto konkretno o tom modelu .
 
moravacgiga ja imam taku presu 8 godina i nikad nista nije otislo osim igala koje imas u rumi uzet,
ako je u dobrom stanju uzimaj neces se pokajat
 
sve je to isto njesra.... ako su eresovi petljaci ti uzimaj za te pare neces nista naci a ako treba bravarija i farbanje lako ces naci majstora za to
 
Koliko sam slušao Inex-Lifam je kopija Someca presa i sve paše sa jedne na drugu pa ti proveri kod prodavaca delova ako sam ja dobro čuo
 
Nazad
Vrh