Balirka

63ima prevelik kalup bale po visini i sirini za razliku od 52 koja je dusu dala za usluzno baliranje
 
neznam samo moja markant 40 za usluzno !! :D prve godine je otac isplatio a i druge i trece je pravio pare uhh!! kaze nebi je dao ni sada za nijednu balirku zna sve sta ima u njoj i kako treba da bude ide lepo lepe balice ne iskilavis se kako vi kazete za neke vece ! :D
 
63-ka je za razliku od 52-ke presa većeg kapaciteta i radnog učinka pa samim tim su joj i bale veće samo je 63-ka mnogo jeftinija za održavanje jer nema nove tipove pogona preko 6-to ugaonih osovina kao 52-ka i prese novijih izdanja već klasični preko 2 lanca što je za ::svaka cast:: .Metar pogonskog lanca pick-up uredjaja jeftino a pogon na 52-ki tj.kućište sa konusnim zupčanicima 1800eur.(provereno)
 
tj.kućište sa konusnim zupčanicima 1800eur.(provereno) to onda sigurno bio original,video to kuciste kod Conkica ,zaboravih kolko kosta(izmedu 300-500e)kod mene isto otisli zubi,lepo navario nove,pa sa brusilicom napravio modul
 
Tako je Tibore original je bio u pitanju tj.dosešen iz Nemačke.A jel Čonkić dosta povoljniji sa cenama od ostalih?Botoš i Nena su preterali sa cenama a ne prodaju originale već domaću radinost.Ako imaš i naravno hoćeš pošalji mi broj Čonkića?
 
Markant 50 . Klip je ojačan i ubačena je šina od Dominant-a pa vođenje klipa preuzima ona dok je standardno vođenje klipa vršio nož . Ovako puno bolje radi i dosta je povećan kapacitet .
 
@KIKI kolko sam video, kod njega samo welgera bilo,ima tu jedna privatna radionica,oni prave delove za claas.sutra dolaze kod nas u vasar ,pa cu uzeti njihov broj
 
Kad vec pricate o reduktorima, ja sam sjebao reduktor na someki m-14 dali to ima negde i koliko bi kostalo.Dal moze da se zavari ,posto je liveni materjal i cime .Ima li ko ideju?
 
neznam nisam radio nikad sa tim mozda ima i ellektroda za varenje ali znam da mi je jedan vario u gradu nesto za kultivator od gusa neznam cime radi akze jako skupe elektrode !!mozda obican svajc aparat na to mislis??
 
Tačno tako običan Švajs aparat se koristi za varenje gusa samo moraju da se koriste gusane elektrode.Jesu skuplje od klasičnih ali šta je tu je.Ima ih u raznim dimenzijama,debljinama,specijalne,bazične...
 
Nazad
Vrh