Balirka

800din je jelovcovo klupče ima tačno 5 kila u svakom provereno
 
Svuda su različite cene.Prošlog leta nije je bilo ni za leka a kod koga je bilo cene digli u nebesa od 220-250 din.za kg.
 
drvoplast i ja koristim t-500 uz jednu zamerku ...poneko zna da se izvuce od truckanja u presi.... inace je ekstra vezivo kod mene je u apoteci ok 190 din.

Drvoplast je beli sa crvenim zigom... neznam dal ima taj plavi...

koja je razlika izmedju 320 i 500... pod prstom se da primetiti da je 320 dosta deblje vezivo... sem toga ima li nekih drugih bitnih razlika?
 
Tip 320 jeste dosta deblja i jača od tipa 500.Neke prese koriste samo 320.320 je za teža baliranja kukuruzovinu,mokra sena i deteline,pruće iz rezidbe vinograda i voćnjaka,suncokret...
Nisam siguran ali mislim da nema 500 metara u kili tipa 500(možda grešim).Sa 2 klupčeta tip 500 istera se od 750-800 bala dok sa 320 ne može više od 500 bala
 
u svakom klupcetu drvoplastovom t-500 kaze da ima 5 kg i 2500 metara veziva
_________________________________________________Post je spojen: [time]1243507090[/time]_________________________________________________
Mitji sam obecao sliku kako sam resio brojac na lifamovoj presi

[/URL
 
tacno tako odlicno su upakovali kanap u klupko ide odlicno nikad se en odvija vise engo sto treba inace ne puca nista zadovoljans am samo preskup! 950 din!
 
a ako napravis recimo 700 bala sa njim a on kosta 1900 din (2 kom.) koliko to izadje po bali ? moras i tako gledati ako ja naplacujem 20 od bale znaci po bali te izadje 2.7 dinara vezivo
 
@tibor
koliko vi naplacujete?
@kombajner
Brojac ti je iznad mehanizma za ukljucavnje igli a to ti je kod ovog poslednjeg zupcanika desno
Ja sam zadovoljan sa njom kupio sam je 2005 godine a u pogon je usla 2006 ,na njoj su nemacki vezaci vezu mrtvi cvor . nije visokog kapaciteta ali odradi lepo posao
 
Nazad
Vrh