Balirka

Ovde toga nema.Ovde se vozi sto svi voze Poljostroj,Lifam,Welger,Poljakinja jer za njih ima delova na svakom cosku
 
ma samo mi je reko da se raspitam ja imam malu dzondir i nebi je dao nizasta na svetu.Ako nekom treba sklop vezaca od dzondira evo ovde
presa.jpg
 
topaloviću koja je kod tebe džondirka moja je 336 i mogu ti reći da je ni ja nebi dao stvarno su exstra ja imam je3dnog majstora iz zrenjanina čovek prva liga zove se Dragan
 
moja je mala ima oznaku CB 300 a sve opravke opravljam iskljucivo ja samo treba logicki razmisliti i krenuti redom,a iz iskustva znam da kod prese sto se tice vezaca ne sme da bude lufta a sve ostalo je cista bravarija.
 
Znate li ,gde se mogu kupiti folije za omotavanje okruglih bala, Fi 500mm i 750mm
Koje PP vezivo koristite za male cetrvrtaste bale i gde se ove godine moze kupiti Makedonsko Konec vezivo, ko uvozi.
Unapred hvala na pomoci.
 
Tip 500 Drvoplast-Kraljevo.U januaru mi doneli tonu po 144 din sa PDV-om.U apotekama kod nas i okolini 199 din. ::lose::
 
I ja sam se iznenadio kada sam ih nazvao.Radim već godinama sa njihovom i nemam nikakvih zamerki.Jednaka klupčad svako ima 5 kg lepo namotana svuda iste debljine svako ima početak i kraj. :D
 
Drvoplast Kraljevo pored veziva proizvodi sve vrste folija trebalo bi da ima i takvih koje su tebi potrebne Vla sto se tice veziva ja koristim tip-500 drvoplast i zadovoljan sam i nema menjanja.
 
Pa tako je i kodnas slicno... 750 dinara klupko od 5 kila Segedinskog kanapa!
 
Nazad
Vrh