Balirka

ja mislim da je bas trioplast
_________________________________________________Post je spojen: [time]1242232399[/time]_________________________________________________
mile-mile kacka vrpca jeste bas dobra sto se tice mene ja najvise volim sa njom da radim, pogotovo sto ima i zadnji kraj kanapa pa navezes 6 klupceta i ceo dan si miran nemoras da mislis kad ce ti nestati kanapa (vrpce)
 
ja sam radio sa trioplastom dok se nisu raspali i bio je extra ,sad sa jelovcom radim i zadovoljan sam
 
todore kako si zadovoljan sa poljostroj vozio sam ja poljostroj u slamu doduse ali ide drugom brzom bale ogromne!!ali gazda je izlomio u kukuruzovini vise nikad nece da radi kako treba mislim da sam pisao o ovome!!
 
izlomio je jer kad se ne čisti hoće da preskoči paljenje i napravi haos ,ja sa mojom za 10god koliko je kod mene nisam imao problema redovno mazanje i održavanje i samo gas,jako je laka za održavanje i jeftini su delovi
 
nene cisti on ali je na njivi izletelo par kukuruzine i onda je sjeblalo sve i iskrivilo vezace inace poljostroj kopija markanta 60 mora da je dobra
 
ja sam prezadovoljan sa njom i što mi za 5000din serviser sve pretrese i nemam da mislim cele godine
 
imam 2 cigana koji nekad dođu nekad ne kad im treba para tu su a kad netreba nema ih ,imam ja utovarivač za bale ali me mrzi da radim sa njim
 
p1.jpg

p3.jpg

p4.jpg

p5.jpg

Jel video neko nekad ovakvu presu?
 
Nazad
Vrh