Balirka

ja sam zadovoljan samo sto cu je ove godine tesko nabaviti,jer me nekako mrzi da idem u Kac samo za vrpcu, a ovaj nas sto drzi apoteku se izgleda posvadjao sa Jelovcem pa nema njeovu vrpcu, videcemo sta cemo jos imamo od prosle godine
 
ja koristim drvoplastovu.. t 500 . Jel neko ima iskustva sa odzackim kanapom. MItjo ja mislim da je SZEGEDI BALAZO SIVE BOJE Bolja
 
Kod mene je sad u presi jedan sivi i jedan zeleni( sivo maslinast) Segedinski i nisam dosad primetio razliku!
 
imam im dosta jedan zivi preko puta groblja nova kuća,jedan je u ulici mislim da je svetozara markovića boško panić itd.
 
mile ja sam kod tebe bio da gledam neku kravu,živiš u ulici gde je bojanić samo još napred ako se ne varam
_________________________________________________Post je spojen: [time]1242211765[/time]_________________________________________________
ima i kanap dosta veze
 
tacno tako uglavnom je vezac glavni ako on nevalja mozes ga je..ti, mada sam ja imao problema sa kanapom iz Novog Miloseva dok mi je presa bila nova
 
vezaci su osetljivi i znaju da izjedu zivce nabrzinu ali kad ide ide !!jos mi se nije desilo da pukne kanap ili da se zaglavi itd samo sa vezacima sam imao problema dok sam nastelovao li radi kao sat!!naravno lagere kod ovna menjam to e potrosni materijal drugo nista!!ma ja stavljam kanap koji nadjem da kupim negedam vise
 
svake godine za 5000din mi dođe serviser i totalno je pretrese i nemam nikakvih problema
 
ja i matori smo bili kod tebe pre 2 god ,moja bivša je udata za tvojim rodom ona se zove daliborka iz futoga
 
moguće
_________________________________________________Post je spojen: [time]1242224673[/time]_________________________________________________
nego reci ti meni jel stvarno dobra ova kaćka za presu pošto je nikad nisam koristio većinom radim sa kraljevačkom
 
34gvzte.jpg

_________________________________________________Post je spojen: [time]1242227178[/time]_________________________________________________
evo konačno imoje džondirke
 
Nazad
Vrh