Balirka

Pozdrav forumasima, zanima me kako resiti problem sa drzacima konca na clasovoj balirci konkretno radi se o markantu50,dogada se da ostane pertlica na koncu na jednom kraju a drugi kraj pukne ili se naguzva na petljacu konac.
 
hvala mitjo !!!! uslikacu i ja moj brojac pa ces videti ...jos uvek nisam siguran da broji tacno moracu da ga proveravam...jos na par njiva pa cu videti
 
ja imam john deere 336 već oko3godine iradi kao singerica ,samo malo stelovanja pred sezonu i gas,samo da neko nema neki sajt sa servisnim podacima. :D
_________________________________________________Post je spojen: [time]1240514701[/time]_________________________________________________
poslaću i koju sliku
 
dragan69 je napisao(la):
Pozdrav forumasima, zanima me kako resiti problem sa drzacima konca na clasovoj balirci konkretno radi se o markantu50,dogada se da ostane pertlica na koncu na jednom kraju a drugi kraj pukne ili se naguzva na petljacu konac.
nazoveš panić dragana i on ti otkloni meni je pre 2 dana za bedne 4000 sredio presu i radi kao singerica
 
odakle je taj dragan panić,ja imam rodjaka sa istim imenom i prezimenom iz đurđeva ali on nije majstor za prese
 
Ja sam iz okoline Čačka lokacija Kačulice nisam čuo za Panića ,ali sam načuo da se na clasov-u balirku može namontirati držač konca od nekog italijanskog proizvođača balirki i da oni odlično rade tako prilagođeni na clasu. Da li neko ima iskustva sa tim ili neki crtež tako prilagođenog držača konca.
 
Tast je kupio celu strikacu masinu za 50 eu a prodao je u otpad za 100eu i jos poskidao gomilu gluposti sa nje... izmedju ostalog i pomenuti brojac...Ostalo je vec bilo moj deo posla da prilagodim na balirku i smislim da funkcionise...
 
Moja je kupljena za 1400 ima slike na nekoj od prethodnih stranica! U dobrom stanju je vatreno krstenje ce biti ove nedelje cim se osusi detelina!
 
e mitjo samo da ti kazem ako negde zapne samo pitaj ! i jos nesto ! ovo pod obavezno: pregledaj na klipu one drvene vodjice i po potrebi zameni ja sam imao manji zastoj juce pukla su mi ta drvca i morao sam menjati. danas sam dostelovao paljenje i radi super .Ispresovao sam danas 650 bala deteline i sena
 
Isprobana balirka! Lepo radi ja sam zadovoljan! Upresovao 280 bala nije ni jednu balu pustila, sve bale su jednake nisu krive...sve u svemu odlicno!
 
Ja nisam hteo da eksperimentisem, ovaj tip kanapa je bio u balirki kad sam je kupio a poznat mi je jer mnogi rade sa njim...
 
Nazad
Vrh