Poljoprivredni sajam - Novi Sad 2008

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

novii

Administrator
Urednik
Učlanjen(a)
24 Jul 2007
Poruka
9.363
Lokacija
Apatin
Posatavljam link ka zvaničnom sajtu poljoprivrednog sajma u Novom Sadu. Verujem da dobar deo članova ovoga foruma povremeno odlazi na ovaj sajam. Ja idem zaredom već nekoliko godina i uvek se trudim da to bude subotom. Nekako mi tada najviše odgovara. :osmeh:
 
Za mene je uglavnom bitno da odem, nije vazno koji dan, ali najvise mi pase cetvrtkom(dan d)...mislim bilo koji sajam.
 
@ danger

Ima link u prvom postu ove teme, prema stranici Novosadskog sajma.
 
Odg: Sajmovi i vašari - kada i gde

hajde ljudi da se sastanemo na ovogodisnjem sajmu poljoprivrede u NS-u.
 
Ja sam tamo u subotu, pa ako bude neko možemo se naci. :ppozdrav: :cao:
 
Ja kao što rekoh praktikujem sredu, ali sam na raspolaganju od ponedeljka do četvrtka, pa kako se dogovorimo. Petak, subotu i nedelju izbegavam!!!
 
Svako kaže koji će dan biti na sajmu, pa ko se poklopi neka se dogovara preko privatnih poruka. Bar je to moj predlog. :D
 
:bravo:Hehehehe e ja za pocetak, sutra idem na sajam(nedelja) motocikala........pa ak se neko nadje tamo......... :ppozdrav:
 
A stigao je i taj sajam poljoprivrede........u nedelju 11.05.2008 sam tamo, taman ceo dan.
 
ja sam tamo 12 posto je svetac (vasilije ostroski) jer taj dan necu radit imal jos ko da ce taj dan biti na sajmu
 
Meni su datum posete sajmu odredili drugi.
Naime pozvan sam na promociju opreme za mlekarstvo. Posto mi je to vazno, bicu na sajmu 13. Promocija je zakazana od 11 do 13 pa sam posle toga slobodan......
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh