Atomizer NOBILI-300

dkocic

Član
Učlanjen(a)
15 Feb 2010
Poruka
117
Lokacija
Beograd
Nisam do sada video da neko koristi prskalicu ili atomizer marke Nobili a ima ih vise vrsta nosenih 300L i 350L pa ako neko koristi ovu vrstu atomizera zeleo bih neki komentar i nabavka delova za isti.
 
Ima kod mane u selu par komada, nosenih i vucnih. Nobili je vrhunski Atomizer, drugar ima od 1987god od 500lit. obradjuje oko 20ha. i nije imao nikakvih problema. Delova ima kod nas, tu jedino moze mambrana da pukne ali to je potrosni materijal.
 
milijas je napisao(la):
Ima kod mane u selu par komada, nosenih i vucnih. Nobili je vrhunski Atomizer, drugar ima od 1987god od 500lit. obradjuje oko 20ha. i nije imao nikakvih problema. Delova ima kod nas, tu jedino moze mambrana da pukne ali to je potrosni materijal.
Milija hvala na javljanju moj atomizer je stariji mislim da je kupljen 78. godine da je samo stajao pa bi bila veeelika prasina. Pukao mi je jedan nosac dizni to je malo cudno kod njih, fale mi i orginalne dizne koje su budzene od drugih pa se vidi razlika u prskanu a crevo od pumpe do mesaca sam menjao 5-6 puta orginalna su dotrajala i ispucala kao i holenderi. Kazes to se ne kvari ali godine cine svoje. Molio bih te da mi posaljes telefon prodavnice pa da ih kontaktiram.
Post je spojen: [time]1274948355[/time]
_________________________________________________
Hipija je napisao(la):

Hvvala na javljanju kad je kupljen bio je mislim 2 ili 3 puta skuplji od konkurencije ali tad se moglo otici u Italiju izabrati platiti ili mozda kad stigne na carinu platis sve i nosis. Moj je bacao u vis vise od 5 metara.
 
Pozdrav za dobre ljude koji hoce da pomognu za clana @Hipija i ostale danas sam se vratiop sa puta nisam citao poruke sutra ga slikam ali ova kisa ubi svu volju i u zivot.
 
To sutra se oduzilo ali bolje ikad nego nikad slika ide.
2ntihwn.jpg

:nono: :cool:
20v0ms5.jpg

To je stanje sadasnje.
 
Nazad
Vrh