Leska - opšta tema

5 x 3 . Čućeš još mnogo različitih mišljenja ,ja sam presekao i zasadio ovako.Pa kom obojci tom i đzeri . :haha: :haha: :haha:
 
Ma znam, naslusao sam se svega i svacega, al po svemu sudeci i kod mene ce biti nesto vrlo slicno
 
Dali neko zna nesto o sorti Mogul i Multiflorum i gde bih mogao da dobijem nesto vise informacija!Hvala vam puno,nov sam u ovom sportu!! :cao:
 
Gotovi radovi na leski posebno se zahvaljujem Saletu , Nebojsi i Ciak - u na nesebicnoj pomoci :bravo:

30icq42.jpg


xbwvgl.jpg


29dtlrp.jpg


2141b3k.jpg


3142vwx.jpg


2s0xmwz.jpg


35kikv6.jpg


bdpfd3.jpg


317cjgz.jpg


358nbxl.jpg


1jlox1.jpg


4u9jf6.jpg


Neko izgleda nije video zicu :haha:

27xqxd3.jpg


Konacno bunar koji jos nije skroz zavrsen ( Nepovratni ventil , saht, fontana ... )

2vls6ye.jpg


A tu vodu treba gurnuti gore

24xjfqg.jpg
 
telnett :bravo:

I ja sam danas posado 340 komada kalemljenog lesnika.Nisam slikao,ali za vikend cu slikati pa kacim slike.

Inace sam se naradio kao konj dok sam ceo vocnjak napravio,sve sam skoro sam radio(pomoc tate) od busenja rupa za stubove,do postavljanja stubova,obrade zemlje,zatezanje zice,kopanje rupa za sadnice,stvarno tezak posao ali mislim da ce biti vredan truda. :ppozdrav:
 
Poslednja izmena od urednika:
Prosli vikend posadili oko 400 kom. tj. presadili one koji se nisu primili . Po najvecem blatu .Izginusmo ali jednoga dana :cool: :ppozdrav:
 
Prod
Neshko je napisao(la):
Sale hvala.
Ako saznam nesto o leshniku sa tartufima podelicu sa vama.
Prodajem sadnice lesnika inokuliranog sa belim TUBER-MAGNATUM i crnim tuber-melanopsorum, tartufom tj. sa micelijumom najpovoljnije prva ruka sa instituta za sve informacije i strucne savete obratite se na e-mail zvonko_dodic@live.com , i jhemerlle@yahoo.de
Post je spojen: [time]1262039231[/time]
_________________________________________________
Prodajem sadnice lesnika trogodisnje , dvogodisnje i izdanak , zatim inokulirane sadnice lesnika sa micelijumom belog i crnog tartufa TUBER-MAGNATUM , TUBER-MELANOPSORUM , sve sto Vas interesuje u vezi bilo kojih sadnica pitajte i dobicete odgovore jer se dugo godina bavim proizvodnjom raznih sadnica zvonko_dodic@live.com jhemerlle@yahoo.de :D
 
Cao ljudi. Evo jednog prostog pitanja za vas. Covek mi prodaje dvogodisnje sadnice halskog dzina po ceni od 100 din komad. Kada sam ga pitao jeli potrebno da posadim jos neku vrstu kao oprasivaca( to sam inace procitao ovde na forumu) on je rekao da se oni sami oprasuju te da mi nije potreban oprasivac. Dakle pitanje je jeli potreban oprasivac ili ne.
Da napoenem da bi sadio nekih 20-30 sadnica ispod kuce. Cisto da ima za torte i mozda da se proda nesto ako pretekne.Dami torte ne izadju skupo:):):)

Pozzz
 
koliko sam ja upoznat oprešiće se sam ali će se bolje oprašiti ako imaš još neku sortu, ja sam stavio šest sorti na zasadu i mislim da je to i više nego dovoljno za oprašivanje, ako grešim molim iskusnije da me isprave. :D
 
Poslednja izmena od urednika:
evo nekih slika kada sam usao kako je izgledao 4 godine nije nista radjeno u pusten je da se brine sam o sebi

Slika287.jpg


Slika286.jpg


Slika284.jpg


Slika285.jpg


i onda sam se malo pobrinuo o njemu i izgleda sada ovako

Slika028.jpg


Slika075.jpg


Slika078-1.jpg


Slika074.jpg


i evo mali video sa cim sam ubio korov







ima jos dosta da se radi ali polako docice sve na svoje mesto
 
:bravo: lepo si ga sredio.
Nerazumem te zasto si ga tako zapustio?Bas steta izleda lepo na slikama.Koja je povsina i koliko imas sdnica?
 
pa nije bio moj zato je i takav BIO a sada nece da moze 1700 stabala na 4 hetara bilo je 2000 stabala ali je bila neka poplava pa se 300 sadnica podavilo
 
@ telnett i pop
Bravo, samo napred.

@ borkot
Svaka čast, lavovski posao. Isplatilo se, sad je praznik za oči ::svaka cast::
 
@borkot

Lepo izgleda ,cini mi se sa slika da je zbog zapustenosti malo stagnirao .Morao bi biti veci u 8 godini . Ali ovog proleca kada mu das prihrane i u jesen ima da zivne .
 
planiram da mu uradim zimsko sa crvenim uljem pocetak marta kad temperature budu iznad nule tokom noci i da ga nadjubrim stajnjakom koji je odstojao dobrih tri god pa malo tanjiranje i posle zalivanje. samo neznam kad da bacim djubre?
 
Nazad
Vrh