New Holland

tarana

Član
Učlanjen(a)
23 Okt 2007
Poruka
1.813
Lokacija
kikinda
vidim danas u poljoprivredniku reklamu.
new holland snh704-70ks 11.500e + pdv - to mu dođe 13.580
na slici ima kabinu. kak'i su to traktori? valja li?
 
Sedeo sam u tom kinezu na sajmu.......ništa bolje od IMT-a sem što je malo više tapaciran, a zašto zaboravih da ga slikam....nemam pojma, inače ostali NH su fenomenalni!
pict1168th9.jpg

pict1169ac4.jpg
 
Evo jednog voćaraskog New Hollanda. TN95FA 92 ks. Inače dosta dobar traktor, jako živahan na gasu, ima snage i vrlo je svestran.

 
Cicimoric me zamolio sa par slika od New Hollanda stoga evo ih.

New Holland TN95FA 92 ks, 2007 god., mjenjač 44x16, jako puno opreme, 1400 rh. Inače to je voćarski traktor no kod nas radi zaista sve, od oranja do transporta i u ratarstvu i u voćarstvu.

 
uh ti ga becarino maksimalno iskoristi kolko je to konja da mu nije puno taj plug :zli:
 
New Holland T-5060, 2008 god., 4,5 l, 106 ks, 24x24, EDC, klima zračni sic... prednja hidrulika i kardan te još neke sitnice su nedavno naknadno stavljeni. Prvi dojmovi nisu loši, ali kad ga upregnemo onda ćemo vidit šta će reć. Ima dobar ajnšlag, dosta prostora u kabini, razina buke je vrlo dobra, stabilnost na cesti isto tako.

 
Meni se isto svidja New Holland ajde napisi dali si imao nekakvih problema s njim.Cuo sam da neki imaju common rail ubrizgavanje.
 
gledao sam pre neki dan na sat reviji uporedni test MAHINDRE 65 NEWHOLANDA 704 i dong fenga ...... traktori od 65 ks .... svi su orali sa istim plugom vogelom 950 l mahindra je bila 1 a new holand 2 mahindra je okretnija i zivahnija od ova dva ... ide ko luda .. a newholand ga prati u stopu a dongfengi nije im ni primaci!
 
Nazad
Vrh