New Holland

Ako se ko seca,13.ovog meseca sam u CAFEE...rekao da sam bio kod sogora na cast za nov traktor.Ovom prilikom ga eto,ja malo reklamiram,slikom sa sajma,inace,istovetan je u pitanju iz IKR-a.Ocekuju se dupli tockovi i podrivac za njega....
2u70tqw.jpg
 
b_a_t_a je napisao(la):
@ Farmer Bob koliko te placaju da ih reklamiras na forumu? :haha: :cao:
Mali mani se,mi se znamo od 1 razreda osn.skole..... :D
Post je spojen: [time]1264158670[/time]
_________________________________________________
gregorije83 je napisao(la):
vrebalov ti je sogor?
ako se ne varam on je neki dan kupio ovakav traktor i podrivac kunov?
Da,da pa i kod vas su oni pazarili neke masine?!
 
cici cuvaj se klime pogotovo na leto vozio sam traktor sa klimom 7 dana i za dva dana nisam mogao da idem ili da savijam kolena klima me totalno sjebala neki neopisiv bol,a caletu je otekla leva ruka i nije nista mogao da radi nedelju dana traje ta bolest a mozda i duze,to vazi samo za najbolje klime dok ostale nemaju tu snagu hladjenja koliko sam se ja raspitao.cuvaj zdravlje kasnije je uopste nisam ukljucivao pa makar se znoio ali hladio sam se ventilatorom a on neskodi za zdravlje.
 
u tome je caka,ja u mojoj kabini ni na najslabije nemogu da pustim da duva duze od pet minuta onda je ni neukljucujem,samo kad mi bude nepodnosljivo toplo da se nebi onesvestio ukljucujem je dva puta na dan i radi svega jedan minut,jeb.. ta bolest mi se nevraca zbag klime jer je jako podmukla.u kabini jeste hladno ali ja se ipak znojim sa druge strane kolena i ta znoj na kozi mi se jako hladila i sjeb... mi kolena,a i bez klime kad je u kabini toplo znoj je hladna ohladi se jeb.. kao da su badava trosili pare na klimu ali dva puta nadan je dovoljno da se osvezis i povratis snagu za dalji rad,umor i momentu nestane tako da ima malo koristi,jer se leti radi i po 14 sati na dan.
Post je spojen: [time]петак, 22. јануар 2010. 01:15:38 MST[/time]
_________________________________________________
moj savet svim ljudima koji koriste klimu da je zdravije a neznam sto bolje koristiti ventiator i otvoriti prozor jer je promaja a da neulazi prasina mnogo zdravija nego non stop klima jer da sam na 40 celzijusa bio u farmerkama mozda se nebi desilo ali kazem da sam non stop u sorcu pa sam zato zaradio bolest.ali pre toga nisam je iskljucivao samo sam se navuko dok nisam mogao da stojim na noge.
Post je spojen: [time]петак, 22. јануар 2010. 09:19:29 MST[/time]
_________________________________________________
ali slusao sam na tv-u reportazu da klime sa 40 stepeni nemogu da snize temperaturu na 20celzijusa ali moja te bogme moze oladiti da se nepokvaris ako ti se nesto desi nedaj boze,ili da nepostoji takva klima,a ova moja kad uljucim na pola ladi kao frizider .ocigledno da nemaju pojima sta su pricali jer skoro niko ni nema klime u traktore osim nekih 10% ljudi koji ni nece da kazu,brat mi je napominjao ali dok nisam video nisam znao sa cim imam posla jer klima je japanska a sigurno je sam vrh tehnologije.
 
@zzivica: Izgleda da ti neznaš naštimat klimu. Kad ju upališ onda mali krug staviš na najmanje hlađenje, a sa onim krugom na kojem je plavo-crveno (toplo-hladno) uštimaš temperaturu i mir. Ako hoćeš da furi jače onda hladno do kraja, a mali točkić na max. A luftere usmjerim prema šoferšajbi i na stakla od vrata. Kod mene u oba traktora klima radi cijeli dan i niko od nas nema nikakvih problema.
 
mucobieno je napisao(la):
bez pdv-a? nekako mi deluje da je to malo, ili gresim?
drugar je 2007 uzeo case pumu od 210ks i potinger obrtaca od 5 glava za nekih 90000e.
naravno sa pdv-om i ostalim dazbinama,
tako je bar meni rekao.
 
u isto vreme da greje i da hladi ,pa niko normalan nebi tako ukljucio,posto prvo procitas uputstvo a u njemu pise kako se koristi traktor,ali ja sigurno nisam hteo da izmisljam tolu vodu dok je pod garancijom pa sam se razboleo a od tada mi je dobro i bez nje,ali dovoljno mi je sto je kabina zadihtovana i udobnija nego na 577....off.ali probacu tu varijantu ali ako treba tako da radi da se nerazbolim jeb.. ti klimu i traktor kad niti greje niti hladi.
 
Nazad
Vrh