New Holland

mladen je napisao(la):
uh ti ga becarino maksimalno iskoristi kolko je to konja da mu nije puno taj plug :zli:

Kod mene nema mrdanja il će pošteno radit il neće nikako. :osmeh: A ima 92 konja, ali su to strašno živahni konji. Evo još dvije slike di se mali div upinje.



 
Rastislav je napisao(la):
Meni se isto svidja New Holland ajde napisi dali si imao nekakvih problema s njim.Cuo sam da neki imaju common rail ubrizgavanje.

Čuj pizdarijica (zanemarive sitnice) ima kod svih pa tako i kod NH, no u globalu nema frke, samo gas. Moja oba imaju standardne motore, nemaju common rail ubrizgavanje.
 
Taj NH što je bio testiran u SAT-u je Kinez, da je bio pravi NH oduvao bi Mahindru, to nisu hteli da napomenu, ali sam ga provalio jer sam takvog NH Kineza detaljno pregledao na sajmu i odmah ga prepoznao na tom testu.
 
to je reklama za mahildru to nemoze bit tacno :nono:


becarino kako si zadovoljan sa T5060
ja sam iso neki dan u novi sad T5060 je 35500e kolko si ti svog platio.

sta mislis o seriji TM imali su jednog na stanu TM140 nema elektronike mjenjac,hidroulika, jako mi se svidio cena mu je 44600e cene bez carine i PDVa
 
Čugi je napisao(la):
Taj NH što je bio testiran u SAT-u je Kinez, da je bio pravi NH oduvao bi Mahindru, to nisu hteli da napomenu, ali sam ga provalio jer sam takvog NH Kineza detaljno pregledao na sajmu i odmah ga prepoznao na tom testu.

Baš sam to htio napisat. Kaki kinezi i kojekake marke. :haha:
 
Čugi je napisao(la):
Taj NH što je bio testiran u SAT-u je Kinez, da je bio pravi NH oduvao bi Mahindru, to nisu hteli da napomenu, ali sam ga provalio jer sam takvog NH Kineza detaljno pregledao na sajmu i odmah ga prepoznao na tom testu.

I ja sam video da je to onaj traktor sto smo ga pominjali na forumu ...ali stvarno nista nisu spomenuli... i to je 100 % reklama MAhindrina...
 
Mladene još nisam uprego T-5060 (ima samo 20 r/h), no mislim da je to jako dobar traktor i da će se tako i pokazati. Platio sam ga jače od 40000 eura + PDV. I od opreme ima sve osim joysticka za utovarivač u kabini. Kad je bal nek je bal, uzmeš sve i teraj (meni treab te opreme vazda). Jasno ako ti ta oprema treba, a ako ne onda uzmeš samo ono što ti treba i furi.
 
Bećarino, i kada tako namontiraš nazad setvospremač a napred tu drljaču, da li ti je dovoljan jedan prohod za spremanje napr. za kukuruz?
 
branko je napisao(la):
Bećarino, i kada tako namontiraš nazad setvospremač a napred tu drljaču, da li ti je dovoljan jedan prohod za spremanje napr. za kukuruz?

S tom kombinacijomu radim u voćnjaku no vjeruj mi da je dovoljno i u pripremi za kukuruz. Evo ti slika kako to radi. To je samo jedan prohod.

 
cicimoric je napisao(la):
Ajde Becarino reci ti meni ovako:

Imas 892 ( 89 ks ) i onog NH od 92. Slicna snaga na papiru ali me interesuje koji je jaci u praksi

NH je življi na gasu dok je rus nekako žilaviji jer ima veće gume, teži je i ima veći okretni moment. Orali smo sa holandezom koji je lakši od rusa tonu i kad smo zakačili rusa on je išao bez brige no NH brže ore od njega (jasno kad su uslovi dobri, a kada je malo balavo onda je tu rus majka). NH je lagan i ima male točkovi te onda brzo "provrti" kad je mokro. No kad su uvjeti za posao dobri onda je NH ispred rusa koji kasni za njim.
 
@Becarino
Da li si probao tanjiracu da vuces kroz vocnjak ? Ili mislis da je setospremac bolja opcija ?koliko imas metara od ograde do prve biljke u redu ( slabo se vidi na slici ).
 
Sale je napisao(la):
@Becarino
Da li si probao tanjiracu da vuces kroz vocnjak ? Ili mislis da je setospremac bolja opcija ?koliko imas metara od ograde do prve biljke u redu ( slabo se vidi na slici ).

Odgovorit ću u temi voćarstvo.
 
Nazad
Vrh