New Holland

oooo Boze..... pa ti podesavas na tom tockicu crveno-plavo koliko topao-hladan vazduh da duva npr od 20-35*C imas da podesis,jel i na autu podesavas iz krajnosti u krajnost??
 
North ARMY je napisao(la):
i dalje ne kapiram 95 sa ili bez poreza??

bez poreza
Post je spojen: [time]четвртак, 21. јануар 2010. 20:00:01 MST[/time]
_________________________________________________
Neco je napisao(la):
cici ako se nevaram mozes da podesavas brzinu dizanja i spustanja.

brzinu spustanja mogu da podesavam od 0-10, ali podesavanja brzine dizanja u kabini nema :sta:. Jedino da se raspitam kod servisera mozda se to moze negde mehanicki podesiti.
Post je spojen: [time]петак, 22. јануар 2010. 04:01:40 MST[/time]
_________________________________________________
Lala iz Banata je napisao(la):
Di malo 95000, bre!

To je jako puno para ali za taj traktor nije puno.

Naravno da mu je prava cena mnogo veca ali je i taj traktor bio na popustu isto kao i moj.
Post je spojen: [time]петак, 22. јануар 2010. 12:04:50 MST[/time]
_________________________________________________
KishRobert je napisao(la):
drugar je 2007 uzeo case pumu od 210ks i potinger obrtaca od 5 glava za nekih 90000e.
naravno sa pdv-om i ostalim dazbinama,
tako je bar meni rekao.

pre nego sto smo kupili NH zvao sam VAIT i za "Case Puma 210" mi rekli da kosta 85.000 - 86.000 + pdv
 
'ebem li ga,
cuo sam,da bas iz spomenute firme,mozes da se "sakujes" kako hoces za kupovinu bilo koje masine.
 
e jeb... nema displej pa da ti mozes da stelujes koju ti hoces temperaturu vec kad duva na minimum duva ladno bre,ali kad je napolje 30 stepeni to je super, ali za nekoliko dana provedeni ima da se razboles,
 
ooo covece pa lepo stavis ruku ispod ventilacije i sacekas 30sekundi da podesis i kasnije znas kako da podesavas ni na autu retko kad okrenem do kraja na max,zapravo nikad ne odvrcem do kraja.
 
Dobro @zzivice iskljuci vise tu tvoju klimu koja preterano hladi i vrati se na temu! :ppozdrav:
KishRobert je napisao(la):
'ebem li ga,
cuo sam,da bas iz spomenute firme,mozes da se "sakujes" kako hoces za kupovinu bilo koje masine.
@kish za masine koje toliko kostaju u svakoj firmi mozes malo da se cenjkas ::namigivanje::
 
mislim da kada su pare u pitanju, odnosno kada kupujes neku masinu koja je toliko skupa mozes da se cenjkas u celom svetu...

mislim da uopste nisi pogresio sto si uzeo NH a ne kejsa pumu.....Taj NH je traktorcina za tog kejsa....po svemu, nemoze ni da mu prismrdi......svaka cast na izboru, neka te dugo sluzi.... :D :D :D
 
gregorije83 je napisao(la):
mislim da kada su pare u pitanju, odnosno kada kupujes neku masinu koja je toliko skupa mozes da se cenjkas u celom svetu...

mislim da uopste nisi pogresio sto si uzeo NH a ne kejsa pumu.....Taj NH je traktorcina za tog kejsa....po svemu, nemoze ni da mu prismrdi......svaka cast na izboru, neka te dugo sluzi.... :D :D :D

kad te JOHNNY vidi, ima da se naljuti... :haha: :haha: sram te bilo... pa to je vrhunski traktor... :cao: :haha: :haha:
eto i malo sale, sad ajd da nastavimo temu... :ppozdrav:
 
pa to su isti traktori samo druge maske,treba da rade traktore u istim pogonima.
Post je spojen: [time]1264348950[/time]
_________________________________________________
evo izaberi koji bi auto kupio da imas pare,ferari,porse,lamburdjini,svi su dobri ali da kazes za nekog da je najbolji to treba da se proveri ili da se dokaze kao sto se kejs dokazao da je najbolji orac,pa katerpilarevi su odmah iza kejsa.
 
@zziveca
Da li vi svakom delu foruma morate da napisete da je CASE najbolji, da je najbolji orac itd.Postoji tema Case pa tamo o njima pisite, a to je i za diskusiju o najboljem traktoru.
 
zzivica je napisao(la):
pa to su isti traktori samo druge maske,treba da rade traktore u istim pogonima.
Post je spojen: [time]1264320150[/time]
_________________________________________________
evo izaberi koji bi auto kupio da imas pare,ferari,porse,lamburdjini,svi su dobri ali da kazes za nekog da je najbolji to treba da se proveri ili da se dokaze kao sto se kejs dokazao da je najbolji orac,pa katerpilarevi su odmah iza kejsa.

koji je kejs najbolji orac.....puma nije....ja sam poredio NH njegovog sa pumom....i rekao da je taj HH traktorcina za tu pumu......sve je jasno... kakav je to oras od 180-200 ks a nema svoju sasiju....koliko je tezak...oko 7000 tona....nemoj mi takve orace hvaliti....orac je onaj veliki, nemogu da se setim kako se zove ta serija ali su od 330-500 ks ili mozda cak i vise....

letos sam vrsio prenicu nekom coveku u pivnicama a on vozi onog kratkog NH, mislim da je to serija 8000.....bas sam bio skeptican.....kakav je to orac kada je tako kratak, predpostavio sam da je i lak.....kaze gazda da je odlican.....250 ks, vuce 5 glava....radi perfektno, ima 1600 kilograma tegova napred....jedino mu je mana to sto u transportu jako skace.....
 
Nazad
Vrh