Zica za kavez

barakuda

Član
Učlanjen(a)
19 Jul 2009
Poruka
125
Lokacija
around
Poz. Da li moze neko da mi pomogne ako zna gde ima u Novom Sadu da se kupi zica za kaveze?

Hteo bih da kupim ceo kolut (mislim da je 25x1m) pa da me tako izadje jeftinije nego kad u malim radnjama kupujem na merenje.

Hvala unapred :cao:
 
Kad dolazis u NS nazovi me pa cemo otici zajedno do firme koja prodaje. Posto mi ne placaju da ih reklamiram moram ovako.
 
Petao legendo Nova Sada koliko košta , pretpostavljam pocinkovana žica kod "tvojih ljudi"?
 
Koliko je meni poznato rolna od 25x1m kosta nekih 8.000-10.000 hiljada. Ako bas ocete tacnije informacije pitajte Rollera on je sad kupi pre nekoliko dana. I on je na ovom forumu kunicara.
 
Ehh.. kad bi ti imali neki sajt ili napravljen neki katalog sa cenama to bi bilo najbolje.
 
za petla1 : dal si imao mozda problema sa pojilicima ( takozvane cucle) ?? evo o cemu bih te pitao: kupio sam neke pojilice koje se montiraju na flasu ili na crevo, ali cure, i to kap po kap. pa reko da vidim sa tobom u cemu gresim. pojilice sam namontirao na flasu od 2 litra i pocinju da mi cure na vrh pojilice kap po kap. ako neko ima istih problema ili zna kako da resim moje curenje neka mi javi, hvala unapred.
 
Kakve su pojilice u pitanju, stavi sliku

Moguce da nisi dobro zavrnuo pa vuce vazduh. Probaj kad zavrnes da stisnes palcem i zatvoris otvor na kraju, onda stisni flasu iz sve snage i nebi trebalo da izadje ni kap vode. Ako pocne da kaplje znas da nedihtuje dobro, opet odvrni i zavrni i ponovi proces dok nebude dobro zavrnuto.
 
@ NEBOJSA1977

Zasad nisam imao takvih problema da koja kaplje. Neznam kako si ih montirao inace ne bi trebale da proustaju vodu.

Cucla treba da stoji vertikalno, barem kod mene je takav slucaj ako stoje koso moguce da ce curiti.

Evo mojih pojilica
 
nebojsa

Ja sam pre nekoliko meseci narucio tako 5komada pojilica.Kada sam namontirao na flasu tri su pustale, dve bile ok.Probao sam svasta da ih podesim ali nema leba , ne dihtuju dobro.
 
ocigledno svi imamo isti problem sa pojilicama, ja sam nasao neke koje se montiraju sa sistemom creva, covek daje za 200 din pojilice i creva od 1m i racvu pa ko hoce mogu da mu dam broj pa da poruci i jednu kantu od nekih 20 lit. i to moze da traje recimo dan dva pa ponovo ili sistem vodokotlic.
 
deve je napisao(la):
ocigledno svi imamo isti problem sa pojilicama, ja sam nasao neke koje se montiraju sa sistemom creva, covek daje za 200 din pojilice i creva od 1m i racvu pa ko hoce mogu da mu dam broj pa da poruci i jednu kantu od nekih 20 lit. i to moze da traje recimo dan dva pa ponovo ili sistem vodokotlic.
Sad sam doao sa PP sajma,video sam te pojilice,nisu ni za k.One pojilice što ima pete su zakon(jedina falinka po meni je što su od samo osam deci) :ppozdrav:
 
Ko plati pivo dobije informaciju :haha: :haha:

Tu su u NS samo nemogu da nadem nihov link cim pronadem postavicu na forum.

Evo ga a pivo? http://www.jomapeks.com/SistemiNapajanja.htm
Post je spojen: [time]недеља, 16. мај 2010. 06:48:25 MST[/time]
_________________________________________________

Niko da spomene pivo, odma stao forum inace sam antialkoholicar ne pijem pivo iako ga smatraju kao prehrambeni proizvod.
 
Malo se izbrkala tema zice i pojilice :) Zar nepostoji tema o pojilicama. Ako ne bilo bi dobro otvoriti posebnu.
 
ja kupio one pojilice iz lazarevca ili tako nesto slicno, i montirao sam ih na plasticnu flashu i zamisli cure!!! kap po kap i u toku jednog dana iscuri sve. pojma nemam sto je tako, dali tako uopste treba da bude!! ili sta vech??
probao sam na 4 pojilice i kao da imaju negde lufta i kada sam zagledao cure a cucli , tacnije ne dihtuje kako treba sa onim pipkom unutra, tako da ako neko ima neki savet ili iskustvo nek pisne malo o tome !! pozdrav
 
Nazad
Vrh