Objekti za smeštaj mehanizacije

kiraj supa ti je predivna :Dsvaka cast :bravo:samo mi reci visina koja je
 
~Kiki~ je napisao(la):
Malo mi je čudno rešenje sad prvi put vidim tako nešto ! :cao: Jel to na zahtev ili to tako rade ?
Rade po zahtevu.
Post je spojen: [time]1259473778[/time]
_________________________________________________
vlada77 je napisao(la):
kiraj supa ti je predivna :Dsvaka cast :bravo:samo mi reci visina koja je
4,5 metara od stope
 
Zašto bih se šalio?U tom trenutku na dnu početne strane su bila registrovana samo tri korisnika a posle nekoliko minuta, nakon ažuriranja 15.U čemu je problem?
 
Kiraj, Zrenjaninac ::svaka cast:: objekti su vam profi!
Ja sam zavrsio jednu 11X16 metara ali nikako da mi stigne lim da je pokrijem, bice slika
 
Svaka cast zrenjaninac . Ali nista bes kere sto se ne vezuje pa kad neko udje u dvoriste ide na guzicke dok s neko ne pojavi .Bar tako kod mene .
 
objekti su su vam odlicni a mogu vam reci da bez njih nema nista je... stroj koji kisne kad ima krov nad glavom duze traje :kisa: evo i mog hangara 10x20
 
bobocan je napisao(la):
objekti su su vam odlicni a mogu vam reci da bez njih nema nista je... stroj koji kisne kad ima krov nad glavom duze traje :kisa: evo i mog hangara 10x20

E ovo mi se sviđa ! :D
 
bobocan je napisao(la):
objekti su su vam odlicni a mogu vam reci da bez njih nema nista je... stroj koji kisne kad ima krov nad glavom duze traje :kisa: evo i mog hangara 10x20
24qk8r5.jpg
I meni se ovo svidja ,vala je pravi- ::svaka cast::
 
dimenzija 11x16 metara
metalne cevi oko 40.000din (stubove sam uzeo kao odpadno gvozdze pa sam tu jos malo ustedeo)
drvena gradja oko 40.00din
lim 500din/m2
to sve oko 2000e bez cardaka
 
cese kazi mi kolika ti je sirina cardaka i koliko tu vagona klipa ili sitnih stane.mogu ti reci da mi se jako svidja supa :D
 
Nazad
Vrh