Objekti za smeštaj mehanizacije

@Kiraj...neču da te plašim i neznam gdje to živiš-dal ima snjega kod vas? Dal imaš statiku preračunano?

LP
 
Ponekad imamo snega ali uglavnom malo.Majstor mi je dao garanciju na 5 god.
 
zrine892 je napisao(la):
bojance koliko je siroka supa ?
Sirina izmedju ovih glavnih stubova je 6.2m i plus 1.5m onaj dodatak za smestaj masina. Duzina je 20m. Prvobitna zamisao mi je bila da nema onog dodatka ali sam ipak dodao i onaj nastavak. Namera je da izmestim ogradu i da samo po jednu masinu parkiram u onaj dodatak od supe (dosta mi je parkiranja jedne masine preko druge pa kad mi neka treba onda muka!!))
 
Juce i danas prali slagali mehanizaciju u zimovnike.Traktori ,sejalice, prskalica,rasturivac za veštak ,auto i autoprikolica u zatvorene objekte. .Kombaj ,heder,zmajevka mala prikolica i još kojašta u poluzatvorenu šupu. i na kraju tanjiraca,spremac,plugi tehnostrojka u pokriven prostor
 
Može .Treba još pola table lima da donese da se pokrije tamo gde na prvoj slici vidiš da se providi čelo i da začepi krajeve cevi.
 
20x10 = 53oo e +betonske stope.Ovaj prednji raspon je povećao cenu za oko500 e.
 
nemogu da vjerujem..pa ta supa puno bolja od moje i ispalo je isto koliko sam ja platio za svoju...s time da je ova supa za 4 metra duže i za 2 metra šira..i to jos stupovi ofarbani,zeljezna konstrukcija...uff sad sam ljut :zli:
 
Malo mi je čudno rešenje sad prvi put vidim tako nešto ! :cao: Jel to na zahtev ili to tako rade ?
 
Nazad
Vrh