Objekti za smeštaj mehanizacije

šandor je napisao(la):
Kome , gde prodaješ soju kad ti bude odgovarala cena .
U beceju ima dosta njih koji trguju polj.proizvodima,inace soja je vrlo aktuelna roba kasnije za prodaju.
Primera radi prosle godine je otkupljivana u vreme zetve za 25.2 din a stigla je do 43 din. ja sam moju prodao za 35 din tad su mi trebale pare pa ti vidi razliku i odosmo u off...
 
Danas majstori poceli sa montazom supe.Prvo dizalica a zatim dalje.
 
Prvi put vidim ovakvu rešetkastu gredu. :sta:
U stvari, ne vidi se dobro sa slike, da li je to trouglasta greda?
 
Da, tamo gde je kupljena ona starudija.Velicina 20x10 i 4,5 visina.Cena 5300e -cement i sljunak za stope.
 
ajme koji hangari...svaka cast momci...
evo moje..prosle godine napravljena...nisam ju mogao potpuno zatvoriti...pa sam se malo krpao i tako..a nadam se jednog dana da ce biti onako kako sam pozelio...
dsc00458fj.jpg

dsc00443p.jpg
 
samo polako ko sto bi moj komsija kamiondzija rekao " Slusaj vamo da ti kaze tvoj bućimir ,Strpljen spašen" :ppozdrav:
 
Zrine da li ti onaj produztak od mreze hladnjaka nesmeta kad ulazis u hangar?Mi smo kod naseg Z 142 to skratili ,i sad je u visini kabine.
 
Svaka čast lepa šupica , biće još lepša kad bude gotovava . Hoće li imati i oplatu ? :cao:
 
Hoce ali ne ove godine.Zamisao je da izidam zid od 1,5 m visine a gornji deo da se zatvori sa ovakvim limom.
 
Kiraj, kad to bude pri kraju ako možeš stavi još neku sliku zato što i ja planiram da radim neku šupu, a prilično mi odgovara cena i na prvi pogled je sasvim OK, meni treba od nekih 80m2. Hvala.
 
Nazad
Vrh