Objekti za smeštaj mehanizacije

ZRENJANINAC je napisao(la):
mucobieno je napisao(la):
neznam jel ima negde navedene dimenzije, ali nije na odmet da nam ponovis, i ko je radio objekat?
:ppozdrav: :ppozdrav:

Dimenzije su ti 10*21m i 16*13m a radila je firma iz Zrenjanina. Zbog reklame poslaću vam na pp.
posalji... da imam ih u vidu...
 
Visina garaže je 3.80 metara, pravio sam je 1995. godine pa ti ne mogu baš tačno reći koliko je koštala, a dimenzije su 21.5x7 metara, a kerov merka gore kobasice, a evo i kobasica... :haha:
2i1f86w.jpg
 
mityoo
pazi taj hangar je radjen 1988g i tada je kostao 40000maraka sve tuto kompletno.
 
mica967 je napisao(la):
Visina garaže je 3.80 metara, pravio sam je 1995. godine pa ti ne mogu baš tačno reći koliko je koštala, a dimenzije su 21.5x7 metara, a kerov merka gore kobasice, a evo i kobasica... :haha:
2i1f86w.jpg
Ja imam hangar 35 mt dugacak i 3mt visok a samo jedan deo od 8mt duzine ima visinu od 4mt. plasim se da nemoze da stane kombajn pa sam te zato pitao koja ti je visina. Ja kombajn nemam trenutno ali planiram da ga kupim jednog dana....
 
Mco
sarov gleda iznad kamijonske prikolice tu sigurno mora da si okacio sunke.posto mu izgleda kobasice nisu bas nesto zanimljive,izgleda da vise voli sunku.
 
pozdrav skembo Z-142 na tu visinu sigurno ulazi ali moram da skinem gornju zastitu, a moj komsa ce doci da proveri sta je iznad kamionske prikolice. :cao:
 
Mica je pravi poljoprivrednik sve je uredno poslagano,sve cisto. ::svaka cast::a supa je :D
 
U to vreme to je bilo ok ali sad kad bi je pravio uradiobi bez unutrasnjih stubova i vislje za 70 cm, zike hvala. :cao:
 
Pametno da se sve iskoristi a reci dalitije u planu da zatvoris okolo onda bi zmaj bio lepo ususkan. :cao: :ppozdrav:
 
Zadnji dio je zavrsen sa limom ka i krov bocne strane cu zatvoriti pvc mrezicom (sjenilo),vec sam je kupio ali ne da mi se na ovj zimi postavljati,supa je sagradjena jesenas, datum na slici nije tacan moram ga podesiti na aparatu,krov sam postavio tako da mogu uz istu nastaviti sledecu za ostalu mehanizaciju ako finansije dozvole.
Poslije duzeg razmisljanja odlucio sam se za ovakav model supe iz vise razloga,jedan je sto je nesto jeftinija zatim skoro sve mogu sam da uradim,montazna je ako mi nekad zasmeta mogu je prenjeti na drugo mjesto i na kraju nikad se nezna moze se i prodati, dok kod tvrde gradnje je kao sto znamo nemoguce.
 
Nazad
Vrh