Objekti za smeštaj mehanizacije

Vidi se Ok , nije loše sviđa mi se . ::svaka cast::
 
A kad nema kukuruza,izvade se cevi i sklone daske i imam jos dosta slobodnog prostora za masine!! Konstrukcija je bila skoro duplo jeftinija od betoniranja i zidanja!! :ppozdrav:
 
Puzni transporter(milim da se vidi na slici),i jedan radnik....dosta se lako i brzo :D natovar!!! :D
 
Jel imamte problema sa navejavanjem snega i nanosenjem kisa u poluzatvorene supe koje su visine od 4-5m??
 
Dobrinčan je napisao(la):
Jel imamte problema sa navejavanjem snega i nanosenjem kisa u poluzatvorene supe koje su visine od 4-5m??
Da, na prolece moram da je potpuno zatvorim. Jos vise mi na zivce idu golubovi :zli: :zli:.
Zrenjaninac, kapije su :D. Moracu da ti ukradem patent.
 
Zrenjaninac
ovo je odlicno ::svaka cast:: ja samo mogu dodati jeb-em ga ko zameri :haha:
 
zrenjaninac ostao sam bez teksta...odlicno uradjeno i svaka cast..prekrasno mi je vidjeti ovakva vrata i smjestaj za mehanizaciju :bravo: :ppozdrav:
 
neznam jel ima negde navedene dimenzije, ali nije na odmet da nam ponovis, i ko je radio objekat?
:ppozdrav: :ppozdrav:
 
mucobieno je napisao(la):
neznam jel ima negde navedene dimenzije, ali nije na odmet da nam ponovis, i ko je radio objekat?
:ppozdrav: :ppozdrav:

Dimenzije su ti 10*21m i 16*13m a radila je firma iz Zrenjanina. Zbog reklame poslaću vam na pp.
 
Nazad
Vrh