Pasulj

Овако изгледа код мене.
2hs7ubm.jpg
 
moj je sličan. ne znam branko kakav je tvoj, ali nikad nisam vršio pre 1. avgusta.
da sačekaš još malo? ne pucaju mahune baš tako lako..
 
Evo ga, 1/4 celokupnog pasulja, tj. dve prikolice počupane, leži po dvorištu na suncu.
Samo pucketa.

A bilo već i noćnih mušterija.
 
Još nisam završio.
U ponedeljak završavam, ako me kiša ne prekine, i odmah ide selektovanje.
Tek onda ću reći koliki je rod.
 
Završeno čupanje pasulja, danas stigao selektor, sutra vetrenje i selektiranje.
 
Još mi u prikolici stoji počupan pasulj. Vreme ne dozvoljava da ga prostrem po betonu. Valjda se neće upaliti...
 
dooooobar! dugacke mahune a mlogo! kako je cist - necu ni da komentarisem! svaka cast majstore!
ajmo nikt jos jednom za ponavljache.
kako se postize da njiva bude ovako cista?
 
ja sam ponavljao već prve godine moj pasulj je KATASTOFA stidim se tih njiva.
ali nisam mogao da ga prskam a trava krenula.
naravno ručno nečistim travu pa makar sve zaorao
 
tarana je napisao(la):
dooooobar! dugacke mahune a mlogo! kako je cist - necu ni da komentarisem! svaka cast majstore!
ajmo nikt jos jednom za ponavljache.
kako se postize da njiva bude ovako cista?
Имам два трактора једноме је 18 година,другоме 36 а мени 54 године то је 108 година искуства!!!
 
Tako je!!!!!!!!!!!!!!
Prvo svaka cast majstore, njiva ti je da se sa zapadom poredi nr.1!!!!!!
Ali me i ta masina, ko sto sasa rece "spartac" interesuje, mislim da je zanimljiva, moze li koa slika bez pasulja:haha:
Pozdrav druze i samo napred!!! :D
 
...HVALA svaka cast druze!!!!!!!!!!! :ppozdrav:
Kod mene u kraju se seje pasulj u kukuruzu, ali je neka zajebana vrsta koja trazi samo kukuruz, bez njega ne uspeva.
Ja sejo 30ari da probam , samo njega ali je bilo rodilo jako malo, pa osta njiva cis promasaj za tu godinu. Tako da sam se vratio u setvu kroz kukuruz, i kazu moji da je ove godine rodio ko lud.
Ja bih se opet vratio na tu soluciju sadnje samo njega, i masince ko to tvoje, pa samo pici......!!!!!
Hvala ti jos jednom!!! :D
 
meni preseo..od jutros u 4, evo sad stigoh kuci...utrnuo sam..nit jeo nit pio...
 
@nikt
zahvaljujem, vec se kombinacij vrte po glavi sta od cega iskoristiti :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh