slike kunica- zeceva

kalifornijski i mladi par novozelandskih
178nzb.jpg
2qcm24i.jpg
x0ybg8.jpg
dy3ko8.jpg


105ct44.jpg
 
žećo ti si neki opasan kunicar vidim imas lepo stado ovi novozelandski su bas mnogo lepi :D
Lepi su ti kavezi sve od prirodnog materijala vidi se da su novi, skoro pravljeni.
Samo jedna mala sugestija na slici gde ti mali novozelandski jede seno lepo se vidi kako ti se zica ispod njegovih nogu povila na dole. Vremenom ce ti se zica otegliti i bice ti stomak na kavezu. On je sad mali, kad narasti i bude tezi jos vise ce vrsiti pritisak na, zicu znaci jos vece tegljenje. Ako budes pravio nove kaveze gledaj nekako da nabavis malo deblju zicu za pod iz 2 razloga cuvas tvojim kunicima noge od zuljeva i ranica i povecavas svojim kavezima tj podovima od kaveza vek trajanja. Ovi podovi kad se otegle moraces ih zameniti novim a kavezi ce ti biti jos u dobroj formi jer kako vidim novi su.
 
ova žica je kod nas najčešće korištena žica za podove kaveza,istina da se malo povija,a i nisam ju baš dobro pričvrstio.liječio živce pošto mi je firma otišla u stečaj a ja na biro(burzu rada)pa za male novce napravio 15 boksova(cca 110 eura)pa sad nabavljam razne vrste srednje teških pasmina a oni šareni su slučajno bili tu i već su pojedeni,mješanci mješanaca koji rasipaju hranu i razbacuju sijeno za razliku od pedantnih kalifornijskih.u planu su i bijeli novozelandski i bečki plavi jer su mi najljepši a za ovnolike i njemačke šarce kavezi će biti veći(nacrt u tijeku ::namigivanje:spavam:
Post je spojen: [time]1280748900[/time]
_________________________________________________
za one koji vole kunića do njegove smrti i nikad ga nebi pojeli-ja kuniće volim uvijek a naročito poslije njihove smrti :haha: :ppozdrav: :ppozdrav:



2zic1g4.jpg


:ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:





xcmayr.jpg



zar nije lijep!!!!!!! :ppozdrav:
 
Zeco jel su to oni sareni mesanci sa gornje slike ne prepoznaju se dobro si ih oderao? :haha:

Ajd ti malo bolje uslikaj tu pecnicu gde kuvas i peces iz vise ulova da mozemo i mi da ozidamo tako nesto :ppozdrav:
 
Zeki u svakom zlu ima nesto dobro,da nisi popio otkaz ne bi ovo napravio_Ovaj na raznju izgleda ko prasence,koliko je imao kg zive vage? Inace sa koliko ih resavas zivota?Zaista slika govori vise od reci, sve pohvale!
 
choopo je napisao(la):
Zeki u svakom zlu ima nesto dobro,da nisi popio otkaz ne bi ovo napravio_Ovaj na raznju izgleda ko prasence,koliko je imao kg zive vage? Inace sa koliko ih resavas zivota?Zaista slika govori vise od reci, sve pohvale!
ova tura mješanaca što sam poklao bila je oko tri kg i tri i pol mjeseca starosti.ovaj na slici nešto teži ali i stariji.inače se kolju ne stariji od četiri mjeseca jer tad im se rast usporava,od ova dva okota kalifornijskih očekujem više.
Post je spojen: [time]1281349242[/time]
_________________________________________________
deve
ovi mužjaci izgledaju odlično,svaki mišić im se nazire ispod krzna.čestitke :D
 
m1rh1.jpg

Post je spojen: [time]1281218888[/time]
_________________________________________________
zecica stara 8 mjeseci..
Post je spojen: [time]1281251923[/time]
_________________________________________________
2nkkgvk.jpg

Post je spojen: [time]1281284767[/time]
_________________________________________________
2m0bra.jpg

Post je spojen: [time]1281317197[/time]
_________________________________________________
zec od 4 mjeseca...
Post je spojen: [time]1281349821[/time]
_________________________________________________
2ivlliq.jpg

Post je spojen: [time]1281382267[/time]
_________________________________________________
zec od 3 mjeseca...

Post je spojen: [time]1281414865[/time]
_________________________________________________
nw0tbq.jpg

Post je spojen: [time]1281447428[/time]
_________________________________________________
2h4kyvm.jpg

Post je spojen: [time]1281480020[/time]
_________________________________________________
orijas od 3 mjeseca...
 
Ambijent im je super,a tako i izgledaju. Lepo si ih poredao po starosti,a kako stoje s kilazom?
 
nisam ih mjerio do sad,mada ovo sto sam slikao napreduje dobro...ova zecica od 8 mjeseci ima 5 kila....svezu im travu dajem kroz 2 dana ali samo po saku..pozdrav ...HVALA
 
Pozdrav svima, ja sam relativno nov u ovom poslu a i na forumu. Tako da bi sva vasa iskustva oko kunica dobro dosla ako ste voljni da podelite samnom.. Hvala unapred..
2pou0d0.jpg

2emfwpy.jpg

e7172s.jpg


Slike mojih zecova...
 
dobro nam došao!! kunići su ti lijepi!!
jel taj bijeli novoz. mužjak?pretpostavljam da su šarac" i bečki plavi ženke !:haha:??'
 
Nazad
Vrh