Torpedo

e **greška ga a ore za uzelom 3 brazde i dosta je sporiji nego imt jer zajedno smo orali ja sam imt567 i plug imt755.3 a on sa uzelom 3x30 cm
 
au pa nesto nije uredu ja imam imt 610-15 plug 3x42cm i idem sa 2 sa 1200 obrtaja opasno ore tu nema da se zalim i ide extra brzo ali sam mu sad uradio konplet menjac
 
ja ti kažem kako ide e sad **greška ga ja imam sve imtove traktore tako da me toprpedo ne zanima,koji farmer te zanima iz šajkaša možda ga znam
_________________________________________________Post je spojen: [time]1237488458[/time]_________________________________________________
sa 90ks samo po putu ili u peskovitoj zemlji
 
ja sam mog torpedu kupio iz glogonja a radio je opasno mnogo i eto ode mi menjac pa sam ga skroz uradio a greska je u tome sto su stavili menajj od 75-ice mnogo slab inace je jaka opasno ide ko luda
 
menjac iz 75-ice i 90-e je potpuno isti.s'tim sto na adriatiku ne pase menjac od stariijeg,kao i kontra!
 
kako mozes orati na tako niskim obrtajima sa tako veliim plugom i u 2 brzini? :sta: nije mi jasno samo ako ores neku peskaru pa samo picis......
 
Nazad
Vrh