Torpedo

e još ćeš da ga pitaš što nije ofarbao klin na predjem vučniku i da mu fali vijak točka i da nema katadiopter sa bočne strane traktora i ....
gezo biće extra traktor
 
genic je napisao(la):
e još ćeš da ga pitaš što nije ofarbao klin na predjem vučniku i da mu fali vijak točka i da nema katadiopter sa bočne strane traktora i ....
gezo biće extra traktor

Pa šta , lepo pitam čoveka možda ima neki dobar razlog ! :sta:
 
unutrasnjost sam tektirao pre farbanja a siva je od spric gita . farove nove nalepnice tek treba da kupim inace instalacija je nova a za ostalo on je 81 god. sraf je cale izgubio
 
prihvatam ja i kritike, sigurno je moglo i bolje . inace to je traktor sto sam pisao da je cale imao sudar sa njim. da li neko zna gde mogu nabaviti nalepnice za njega
 
nalepnice za taj torpedo probaj naci na najlonu ili na nekim vasarima a ima i jedan sto pravi nalepnice po porudzbini samo neznam mu ime i odakle je ali na novosadskom sajmu je imao sve moguce nalepnice za svaki traktor i pravi i po meri tako da ako zelis nabaviti potrazi na sajmu ili ako ti je hitno to ti moze napraviti svaka stamparija koja moze da izreze nalepnice na foliju i ti samo zalepis i gotovo :ppozdrav:
 
ALO MOMCI VRATIO SE KOMBAJNER!!!! cugi zz tebe znam najvse sta bre vi znate o torpedu:haha:??salim seee pa kako ide jel imate torpedove traktore a:haha:
 
ovaj je oko 75 godiste i nije nista dirano jbg neznam njega je vozio deda a on nezna bas da vozi i sjeban je cuje se vec kako lupaju klipovi i moracu da ga uradim posto sam devedesetku zavrsio!!!
 
e ajde da mi neko kaze dali je nekad video ovakav torpedo

imao ga je moj prijatelj ali ga je prodao posto je bio star ali takav traktor jos nisam video dali vi mozda znate nesto o njemu
 
phoenixfendt je napisao(la):
e ajde da mi neko kaze dali je nekad video ovakav torpedo

imao ga je moj prijatelj ali ga je prodao posto je bio star ali takav traktor jos nisam video dali vi mozda znate nesto o njemu
ja sam ga video,ima ga lik koji trguje sa masinama,iz nove crnje,ljudi odande mogu da potvrde.
stari torpedo,mislim da ima 120ks + zf menjac.
 
Nazad
Vrh