Torpedo

nebih reko da si upravu!!!!! mislite sta hocete torpedo je jedan od naj traktora mada sade prelazim na CLAAS jer ih zeki malo menjac
 
ima tu i posebnih serija

torpedo9100.jpg

SSM16058.jpg
 
Hoću da vam kažem da imam torpedo 90 bez prednje vuče i mtz80,što se tiče okretanja ja se sa torpedom okrećem kao na tanjiru na vrlo malom mestu dok mi je za rusa potrebno više mesta.SA torpedom orem s 3 brazde plug IMT 610.16 običan u 1 brzini na belom zecu,dosada nisam imao problem sa menjačem mada sam čuo da im je to boljka ali meni se više sviđa za oranje mtz80 sa 2 brazde.Oni koji hvale rakovice nemaju pojma šta je sedeti i raditi u normalnim traktorima ruke da ti odpadnu od volana a o zvuku motora i da ne govorimo.Šta da vam kažem to je zadrugar u malo boljem pakovanju pošto je taj hteo da se prevrće imao je veoma lak prednji most. ::lose::
 
Kreso izvana ima dosta posla na njemu. A tu gumu promeni sto je pre moguce jer ce sjebati konusno tanjiraste zupcanike u prednjoj vuci. Inace 90-tka je masina ipo kazem ti to iz iskustva :D. I naravno da te dugo sluzi!
 
boki je napisao(la):
Kreso izvana ima dosta posla na njemu. A tu gumu promeni sto je pre moguce jer ce sjebati konusno tanjiraste zupcanike u prednjoj vuci. Inace 90-tka je masina ipo kazem ti to iz iskustva :D. I naravno da te dugo sluzi!
nekužim koju gumu ?? ljevu ili desnu užu ili širu:haha:
 
Čugi je napisao(la):
Kreso koliko je "nov", koja cena, ima li nekih nedostataka? Jesu li to prednje gume različite?

sad za godinu nisam siguran (87-8:cool: čekam papire (od jedne firme), cjena 3300 eura, nedostatci su to što je zapušten i što je dugo stajao vani....
mityoo je napisao(la):
Jesili to sad kupio? Jako je lepo opran!
da sad sam ga kupio, a prale su ga kiše i snjegovi.....
 
Kreso levu gumu onu siru! Pasa nije samo stvar u dimenzijama guma jer ako je veca guma od propisane dimenzije onda ona vise obrtaja prenese na celokupnu prednju vucu a i na kardan jer se on kod torpeda stalno vrti dok je u voznji i dok se krece.
 
Boki ja nisam bas strucan sto se traktora tice, vise radim sa zivotinjama(veterinar) :haha: :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh