Torpedo

@Sutjescanin
Ove tabele vaze za sve Torpedo traktore od TD 40 do RX 120 sa torpedo motorima, ne vaze za RX 170 jer on ima TAM-ov kamionski motor. Tipovi motora se vide u proslom postu koji sam stavio u ovoj temi :ppozdrav:

skxn4g.jpg


24g2kug.jpg
 
Zašto su neki crveni, kao onaj na slici koju je Zrine postavio, a velika većina je zelena. Hvala.
 
nisam siguran ali mislim da traktori za hrvatsko trziste(ili za izvoz) su bili crveni a za nas zeleni.
...isto kao kod dajca, za nemacku zeleni a za francusku crveni
 
meshter je napisao(la):
@Sutjescanin
Ove tabele vaze za sve Torpedo traktore od TD 40 do RX 120 sa torpedo motorima, ne vaze za RX 170 jer on ima TAM-ov kamionski motor. Tipovi motora se vide u proslom postu koji sam stavio u ovoj temi :ppozdrav:

skxn4g.jpg





24g2kug.jpg
meshter je napisao(la):
@Sutjescanin
Ove tabele vaze za sve Torpedo traktore od TD 40 do RX 120 sa torpedo motorima, ne vaze za RX 170 jer on ima TAM-ov kamionski motor. Tipovi motora se vide u proslom postu koji sam stavio u ovoj temi :ppozdrav:

skxn4g.jpg


24g2kug.jpg



Meshter hvala ti punoo za pomoc!!!! :bravo: :bravo: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Znači bilo je šajdarenih, za ove plave, bele i naranđžaste nisam čuo, hvala momci. :D
 
Narandžastih sam viđao, a bele su možda pravili specijalno za slovence, da im se bolje uklope u pejzaž kad padne sneg :haha:
 
Prije ovih domacih foruma sam bio redovan na farmphotu, i odande sam navukao slika i slika. medju ostalima i ovu:

m81a71cbe2b754e2985bf74.jpg


Najruzniji torpedo koji sam imao prilike vidjeti IKADA. Da nema ovu uzasnu kabinu nego samo normalne blatobrane bio bi najljepsi, al ovako ::lose::
 
meni je ruzna..ali ta kabina je duplo bolja od ovih torpeda sto ste do sada vidjeli..kabina je odvojena od motora i getribe za nekih 20 cm,bolje je zatvorena,tiša je..ima više mjesta u kabini,grijanje i ventilaciju ima,bolje sjedalo,ali na zalost menjač mu je u sredini :udri:
 
Na vecem traktoru bi izgledala super, jer se ne bi toliko isticala, al ovo je brate moj ruzno ko vrag. kabina velika skoro ko traktor...
 
Da mi je takva kabina, znao bih šta sa njom
@bobo
Lep je i sa ovolikom kabinom,lepota sama po sebi, nije to IMT :haha: :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh