Torpedo

Raspravljao sam se sa jednim koji je tvrdio da ima 55kw na 2000 o/min i da je jači od 577 za 5 ks,ja sam tvrdio da ima na više obrtaja tu snagu jer TX ima na 2300-59kw jer bi po njegovom ispalo da je 75 i TX 80 nesmalo iste snage,znači bio sam u prvu da su 7506 i 577 približno iste snage
 
neznam...drago mi da si upravu bio...ali TX-80 je jači od torpedo td 7506...tx ima turbo motora..za njega neznam kolika mu je snaga pri kojem obrtajima jer je turbo...
 
MONTOYA je napisao(la):
Koliko kw ili ks i pri koliko o/min ima torpedo 7506

Podatak iz Torpedovih papira za TD75A adriatic. Snaga motora: 51 kw tj. 70 ks pri 2300 o/min, zapremina motora 3768 ccm, okretni moment 237 Nm pri 1600 o/min. :cao:
 
Bećarina pusta je napisao(la):
MONTOYA je napisao(la):
Koliko kw ili ks i pri koliko o/min ima torpedo 7506

Podatak iz Torpedovih papira za TD75A adriatic. Snaga motora: 51 kw tj. 70 ks pri 2300 o/min, zapremina motora 3768 ccm, okretni moment 237 Nm pri 1600 o/min. :cao:
:sta: :sta:
Sad gledam u saobraćajnu od moga td 48,piše zapremina motora 3768 ccm:sta:
 
verovatno su nesto na tehničkom zabrljali,, lepo piše snaga 35 kw, zapremina 3768ccm :ppozdrav:
 
Ovo su podaci za motore na torpedo traktorima, data je radna zapremina kao i brojevi obrtaja
2hz60x3.jpg

10h4zyx.jpg
 
slucajno sam trazio nesto na ovom sajtu i vidim svoj traktor tj bivsi,onu 90tku na pocetku,neko je slikao ja mislim Cugi,nebi je ni poznao da nisam video bicikl,reko otkud ovo tu,pozdrav svima
 
Pozdrav svima ja imam 2 torpeda 1 je 75 bez prednje vuce a 2 90 dupla vuca traktori su extra ali ja imam problem sa delovima za menjac jako los kvalitet i malo traju inace nemam zamerki :D
 
Molim za pomoc,dali neko zna da mi kaze na torpedu td 40 na koliko se steze stabilni lezajevi,leteci,
Glava,ventili na koliko se steluju i na sta treba da obratim paznju,dali ima negde neka caka kad se radi genralna,
Unapred hvalaaa !!
 
Nazad
Vrh