Torpedo

slusaj ptico to sto ti pises je potpuno nelogicno i samo dokazuje da si ti jedno razmazeno deriste kojem mama i tata ispunjavaju sve zelje (ovo sam morao reci pa makar me banovali) kazes da to nisu dobri traktori da da bi ti radije imao 75cu pa zar to nisu isti motori kao sto si i sam rekao a to da ide samo 20 kmh nije tacno licno smo ese ja i buraz trkali sa traktorima (kada smo bili mladji i ludji) on sa 542 a ja sa 40com as posto su to isti menjaci mogu ti reci da je 40ka sasvim lepo drzala korak sa 542 a znamo koja je brzina 542 a to da se ona cesce kvari od ostalih torpeda obrazlozi mi tu tvrdnju sa nekim konkretnim odgovorom i primerom i na kraju svaki traktor ako se lepo odrzava nece se sigurno cesto kvariti
 
dada imam i ja dajca 40 i znam da ide brze od 20 na satu pise pri max obrtajima 28 ako se nevaram al neprima gas do kraja tako da 25 km/h ide 100% sto nije daleko od CASE-a!!! vidi ti to kod kiss-a sve registrovano :) :ppozdrav: :D
 
E moj kombajner u Vojvodini nesmes iz dvorista ako masine nisu registrovane.inace odmah milicija kaznjava.
 
:sta: majku mu to nisam znao!! vidim ovde ne kaznjavaju bas samo ako si neosvetljen deru!! kad god prodajem zito vozim kroz grad nikad nas nije zaustavila!!!
 
@Roberte

Ala vi volite da renovirate mašine... ::svaka cast::

Baš me je oduševila ona tvoja foto priča o renoviranju kombajna.

I koje su dimenzije one kabine tamo pored prikolice?
Od čega je to? Jel' to na prodaju?
 
DSC01286.jpg
 
branko je napisao(la):
I koje su dimenzije one kabine tamo pored prikolice?
Od čega je to? Jel' to na prodaju?
izvinjavam se,sad sam tek video.
ta kabina je od samohodne kosacice heston,trebala je da dodje na kombajn,sva sreca sto nije bila placena,jer smo je vratili posto nam nije odgovarala.
verujem da je i dalja na prodaji,a cenu(nama je trazio 200e)neznam.
 
interesuju me pipci korpe lamrle za topedo tt120d ako negde imaju pa javite na telefon 063 18 40 724 unapred hvala
 
postar1001 je napisao(la):
interesuju me pipci korpe lamrle za topedo tt120d ako negde imaju pa javite na telefon 063 18 40 724 unapred hvala

Najpre se lepo predstavi, pa onda da razgovaramo.
 
branko je napisao(la):
postar1001 je napisao(la):
interesuju me pipci korpe lamrle za topedo tt120d ako negde imaju pa javite na telefon 063 18 40 724 unapred hvala

Najpre se lepo predstavi, pa onda da razgovaramo.
North ARMY je napisao(la):
branko potpisujem :cao:
gde je osnovna kultura predstavljanja ::lose::
Imate moje istomisljenje!
 
Ma nećemo mi oštro, nego uredništvo misli da svako ko učestvuje na forumu treba o sebi da kaže neku reč.
Ovde smo zato što tražimo korisne informacije, ali valjda nešto možemo i drugima da ponudimo.
 
postar1001 je napisao(la):
interesuju me pipci korpe lamrle za topedo tt120d ako negde imaju pa javite na telefon 063 18 40 724 unapred hvala
AUSTRIJA - sta ti srce pozeli samo spremi dovoljno kesa. Imao sam isti, odlican traktor samo me njegova duzina nervirala.
 
Johny, prolazio sam danas kroz Bački Petrovac i video na ulazu iz Novog Sada jedan raskinut Torpedo, jel znaš možda šta mu se desilo, stoji pre mosta sa desne strane, to liči na neku zadrugu?
 
Nazad
Vrh