Torpedo

Kristian je napisao(la):
rx 100/120 nebi nikad.170 rx je pravi traktor.rx 100/120 nemozes prodat zbog losih menjaca.nekad su bili dobrih traktori al sad nemozes naci ispod 20000 radnih sata.problem da nema kvalitetan delove za menjac.170 je druga stvar idrugi menjac sto nemoze ni taj tam da se razcepa :D
Da, na 100/120 se popuštala matica na snopu u mjenjaču i ostaje se bez brzina, samo ju je gadno osigurat...

North ARMY je napisao(la):
ma TD je po meni 10 u glavu za ursuz/zetor :cool:
ursuz/zetor/imt/rakovica :cao:
 
phoenixfendt je napisao(la):
jel to sa komsijskog foruma ove slike?

jesu da :ppozdrav:

N A oni nisu TD-i što si poslao slike nego RX-evi

Kristian je napisao(la):
ja ocu kupit jedan tx 75 bez prednja vuca ako neko zna nek javi :ppozdrav:

eh, jako tesko ćeš pronaći, općenito bilo koji tx a da je u dobrom stanju

a sto se tiče oznaka, slovo "A" kod torpeda predstavlja prednji pogon :cao:
 
pa ima boljki ko kaze da nema,ali nije los kao sto neki pricaju niti su drugi dobri kao sto neki pricaju ::lose::

88g,duga devetka za 6500e povljno jako :cool: ::super::
 
evo mog malog torpede nije hteo da upali na akumulator nego smo ga vukli!!!na njemu ima svuda utisnuto deutz i sklopljen je u nemackoj!!!evo slike
_________________________________________________Post je spojen: [time]1238226520[/time]_________________________________________________
ovo gore je greska
 
kakav rikverc izvlacenje na ravno pa ga vucemo napred!!! palio je na 5 ,6 metara bez problema nemam alnaser ustvari imam ali izgleda da nije dobar zna li neko gde da nadjem brzi za torpedo ovaj sto je slikan!!!! a ko pali u rikverc traktor jos nisam video!!! :ppozdrav: :ppozdrav:TORPEDO ti verovatno znas gde da nabavim neki alnaser za mali torpedo:haha:poz
 
ja delove uzimam u jednoj prodavnici u Novom Sadu, imaju sve i salju brzom postom. Imam broj ako hoces na PP ti saljem. :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh