Torpedo

moj torpedo 4006 je 77 godiste i sa 8500sati i on je iz onih prvih torpeda koji ima sve made in deutz znaci motor menjac hidraulika a samo limariju od torpeda i kabinu naravno i na motoru jos nije bilo nista menjano osim jednog pakulasa na glavi motora i jednom je pukla osovina iz kvacila sto ide ka menjacu kad je cale probao u 3 stepenu da drlja pa pukla osovina sto pokrece sa kvacila menjac i jednom je menjana lamela na nekih 8000sati i par sitnijih kvarova i to je sve za tih 8500 sati inace dosta dobar traktor malo trosi ali pomalo je spor jedva 20kmh punim gasom sto mu je mana ali je dobar za lakse poslove :ppozdrav:
 
ja sam imao nov75 ca duplak 87 god.presao 10000 rh samo lamela otisla.pa posle smo radili generalka
 
Pa zar nema razlike u "oznaki" kao kod ostalih traktora??(Npr ztor ako je 7211 je ravan most a 7245 je 4wd)
 
mityoo je napisao(la):
Pa zar nema razlike u "oznaki" kao kod ostalih traktora??(Npr ztor ako je 7211 je ravan most a 7245 je 4wd)
7245 je isto ravan most :ppozdrav: pa nije rus..
Nema razlike u oznaci za 2wd i 4wd...
Ima u opremi i kabini td, tx, rx(to su veći traktori)

evo jedan RX 100


i jedan TX 80


evo neću više s slikama davit
 
Na ravan most sam mislio da nema pogon napred(2wd)! A od vecih sam video RX kod nas e sad neznam sta je kod njih razlika...
 
nema oznaka.pise td 7506 a special nista vise.ili adriatic to znaci da je zadnja seria ima razlika u diferencialu i jos nesto
 
RX 100 , 120 i 170 svi sa prednjom i to su najbolje serije. nije ni cudo sto bilo koji ocuvan RX ima dobru cenu
 
ne ako je adriatic onda to pise posebno,i imas plasticne maske i auspuh je napred,drzac tegove i tegovi su drugaciji.evo moj 5506 adriatic
 
rx 100/120 nebi nikad.170 rx je pravi traktor.rx 100/120 nemozes prodat zbog losih menjaca.nekad su bili dobrih traktori al sad nemozes naci ispod 20000 radnih sata.problem da nema kvalitetan delove za menjac.170 je druga stvar idrugi menjac sto nemoze ni taj tam da se razcepa :D
 
Nazad
Vrh