PDA

View Full Version : Traktori john deere uvoz iz nemacke

Poljoinfo Wiki - poljoprivredna enciklopedija
Poljolink - adresar poljoprivrednih firmi

Advertisement

Advertisement

Advertisement

jbrtka
20-06-17, 22:37
Drugar koji vec dugo godina zivi i radi u nemackoj i uvozi traktore,pretezno deutz fahr i john deere.ima u ponudi nove traktore john deer proizvedenih u nemackoj za nemacko trziste.u ponudi svi modeli.ima mogucnost da se uveze nov traktor ako je neko zainteresovan.mogucnost izbora opreme po zelji,od cega zavisi i cena.traktori su obuhvaceni fabrickom garancijom.sta mislite,da li je ovo interesantna ponuda?znaci traktori nisu brazilski niti za trece zemlje,vec pravjeni za nemacko trziste.

North ARMY
20-06-17, 22:41
Druze ovo je ipak oglas, nemoj da se ljutis.

jbrtka
20-06-17, 22:49
Izvinjavam se,nije,cisto smo pricali,da li ima zainteresovanih..ipak su to kvalitetniji traktori,od ovih na nasem trzistu..ovo je cisto iz radoznalosti,da li ima zainteresovanih za takve traktore.

smedic
21-06-17, 11:24
Na osnovu cega su kvalitetniji?

jbrtka
21-06-17, 13:45
Na osnou toga,sto su pravljeni u nemackoj,i za nemacko trziste,a ne u brazilu ili sta ja znam.,pa ni automobili se ne prave isto za svako trziste,

milovan vrsac
21-06-17, 14:38
Ja znam da u slucaju Clasovih kombajna ima razlike. Kod nas je pre 4-5godina stiglo 4 komada nova iz almexa i svima su u roku 2 godine pocrkali kompresori klime,a uspostavilo se da za istocno trziste stavljaju kineske kompresore. Verovatno da na jos necemu zakinu na kvalitetu kad je u pitanju istocno trziste.

jbrtka
21-06-17, 16:10
Itekako da ima razlike,

lovac luka
24-06-17, 02:28
Pre sesetak godina sam radio u firmi EIBL WONDRAK koja je prodavala CLAAS KOMBAJNE I TAKTORE
I tu sam video jako veliku razliku u zavisnosti od trzista
Npr za istocno trziste su isle neke ruske gume zivo sranje
Kombajni sa klimom bez grejanja?
Traktori koji su bili u centru za obuku servisera sto puta rastavljeni sastavljeni prefarbani pa u SRBIJU kao novi
Kombajni PROTOTIPOVI!!!!!
NISTA NIJE KAO U KATALOGU kao nov a vidi se da je farbana vrsalica iznutra kad udjes u vrsalicu vidi se da je podmazivan!!!!
I sve je to islo kao ganc novo bila su dva kombajna serije TUCANO koji su imali probleme od samog starta sa hidraulikom i elektronikom koje nisu iste kao u katalogu niti ima taj serijski broj u katalogu
Pa bio je LEXION kome je eksplodirao motor na 250rc joj joj pa za nase trziste sve smece ide

Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока

jbrtka
24-06-17, 23:41
Zato sam i zapoceo ovu temu,.o tom smo pricali sa drugarom,koji je u poznanstvu sa drugim covekom po redu u fabricii jd u nemackoj,i kaze da moze to da odradi i na kredit da budu ti traktori,pa cisto iz radoznalosti.da li mozda ima neko zainteresovan...znaci sve je regularno,samo ne mogu biti vise traktora prodatih nego sto proda ovlasceni diler..

diesel d-60
06-07-17, 23:57
Ako ovako nastave, nece biti mnogo zainteresovanih. Ko je bio u rumi ovaj vasar zna o cemu govorim, al sto se tice ideje nije losa.

German hunting terrier | Jagdterrier