Do kada cemo cutati,krah poljoprivrede je jako blizu

rasa02

Član
Učlanjen(a)
21 Jan 2009
Poruka
1.978
Lokacija
Ruma
Psenica 9 din.kg,kukuruz nesto malo vise,svinje 85 din/kg a i svi ostali poljoprivredni proizvodu su ispod granice rentabilnosti a svi cute,niko se ne buni.Interesuje me dokle?
 
Problem je što ne ćutimo kao što vidiš.Kada budemo ućutali onda neće biti dobro ni nama ni njima.
 
Tema je škakljiva-kraha poljoprivrede sigurno neće biti.Samo je pitanje ko će se od nas i dalje baviti poljoprivredom ali ne brinite imaju oni zamenu za nas-da je nemaju drugačija bi se politika vodila
 
jhona DERU-nema tu nikakve greške evo obrazložiću ti jednim primerom;Matijević u Vojvodini drži monopol(ne znam ko je u vašem kraju),Ima tih Matijevića više(monopolista)-nije problem u uvozu-mislim da je to više propaganda.Kod nas je prodat GALAD ugašen PIK koji je harao u staroj Jugoslaviji i bio među vodećim klaničnim industrijama-sada zarastao u korov-mi sa ovih prostora u ovom momentu nemamo nakupaca osim Matijevića
 
Pa plan polako al sigurno napreduje , sve manje ljudi baca veštak na njive nemaju para , a samim tim će biti i manji prinosi pa još kad spuste cenu proizvoda , a usklade cenu nafte sa kretanjima na berzi ...
 
jhona DERU je napisao(la):
Pa plan polako al sigurno napreduje , sve manje ljudi baca veštak na njive nemaju para , a samim tim će biti i manji prinosi pa još kad spuste cenu proizvoda , a usklade cenu nafte sa kretanjima na berzi ...
.... a dotle cemo i mi zgeknuti...cekaj ovo,cekaj ono....nema tu sta vise,treba akcija...
 
Ako budemo cutali videcete posto ce biti zito :udri: a i ostale kulture ::lose::
 
Treba poceti po udruzenjima , Jos nisam naplatio proslogodisnji rod .
Ja sam spreman za bunu protiv dahija. Sta vi mislite ?
Post je spojen: [time]1271798004[/time]
_________________________________________________
Preko udruzenja mozemo prikupiti veci broj ljudi
 
Nazad
Vrh