Mercedes Benz

dragan82

Prijatelj Foruma
Učlanjen(a)
3 Jan 2010
Poruka
3.921
Lokacija
Lozana
Evo jednog lepotana sa J.D. motorom.
t0gow0.jpg
Odavno se ne proizvode, a josuvek drze dobru cenu. I izvanredni su traktori. Imaju po 60 brzina.
 
Odg: John Deere

Dragane cemu 60 brzina ?
 
Odg: John Deere

Nije zglobi traktor , vec samo prednji tockovi mu se okrecu levo, desno. Licno sam se pre dve god vozio u njemu zajedno sa seljakom koji je tada orao njivu. Ima ga u raznim velicinama. Ovaj je od 90ks. A cemu 60 brzine nebi ni sam znao. Nosi mercedesov znak zato sto ga je MISLIM mercedes pravio , ali sa J.D. motorom. Ako neko ikada ima prilike da ga kupi mozete biti spokojni sto se tice kvaliteta traktora. Stvarno je izuzetan. Video sam prosle godine jednog u RUMU na pijac.
 
Odg: John Deere

Niti ima 60 brzina, niti ima JD motor. Model od 90 KS je MB 900 Turbo, sa motorom OM 364T i menjacem 16+8.
 
Odg: John Deere

vozio sam slican 5-6 godina skoro svaki dan i nema 60 brzina neg 16 plus koje kakve spore da san ne navodim, inace je prskalica na njega namontirana i moram ga uslikati da malo vidite stroj...
 
Odg: John Deere

dragan82 je napisao(la):
, vec samo prednji tockovi mu se okrecu levo, desno. .
Pa na svakom traktoru koji imaju tockove svaki se prednji tockovi okrecu levo i desno kako bi inace skretali :haha: :haha:
 
Odg: John Deere

Nisi Lazo video predhodni post gde nas kolega kaze da se traktor prelama. Pa zato sam ja da :cao:o ovakav odgovor. Doduse nisam nikad vozio ovakav traktor. Samo sam se jednom vozio u njega i tako mi seljak reko da im toliko brzina.
 
Odg: John Deere

Dragane,mislim da si fulao temu.Ali koliko ja znam mercedes ima svoje motore i nije mi jasno zasto bi stavio od JD motor.Jedino ako je naknadno stavljan motor.Ali uglavnom mercedes motori idu na kombajnima,kamione,traktore.ali da u mercedesu JD motor nebi bas rekao da to tako ide. :sta:
 
Često sam takve traktore viđao.Ali uglavno su bili takvi.I šumarija dosta koristi takve traktore.Nadam se da su dobri.Mercedes i ZF menjač nemoze da bude bolji.I motor i menjač su kvalitetni..
 
Ovi su samo za prevoz jer su nepregledni za spremanje i oranje.... Meni se licno ne svidjaju ali svako ima svoj ukus ::namigivanje:: :cao: :cao:
 
Ma kakav prevoz. Podjednako se za sve koriste. Ja sam se vozio u jednom dok je orao. Bio je 90konja i imao je 10000r.h. vuko je plug sa 3 brazde. A u kabini za to vreme ja i seljak smo normalno vodili razgovor. :ppozdrav:
 
Lala iz Banata je napisao(la):
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=bXGVBKJT4cs[/youtube]
Sta sve nece izmisliti i probati :haha: Sad ce jos malo Actrosima da vuku tanjirace i setvospremace ,samo im nabace neke gume i u njivu :haha: :haha:
 
Nazad
Vrh