Transport kombajna

Ovaj je izmjerio u selu zmaja 133 i po njemu napravio tu rudu koja se kopcala umjesto zadnjeg mosta. Znaci, izbije se centralni klin, skine se cjeli zadnji trap i kombajn se vuce kao jednoosovinska prikolica.

Nisam vidio ovo, ali sam od puno ljudi cuo da su tako vukli kombajne.

Ovo za 142 i sa poteznicom ne znam, al znam na koji princip radi. Zanimljivo rjesenje. jel to tvornicki uredjaj za vucu kombajna ili je to netko od majstora "patentirao"?
 
Bobo je napisao(la):
Ovaj je izmjerio u selu zmaja 133 i po njemu napravio tu rudu koja se kopcala umjesto zadnjeg mosta. Znaci, izbije se centralni klin, skine se cjeli zadnji trap i kombajn se vuce kao jednoosovinska prikolica.

Nisam vidio ovo, ali sam od puno ljudi cuo da su tako vukli kombajne.

Ovo za 142 i sa poteznicom ne znam, al znam na koji princip radi. Zanimljivo rjesenje. jel to tvornicki uredjaj za vucu kombajna ili je to netko od majstora "patentirao"?
upravo tako kod nas vuku 142-ke
skinu zadnji trap tu nameste rudu i vuku na prednjim točkovima
 
Dr.Gruja je napisao(la):
Ja sam zmaja dovezao iz Debrca i vukao za njim heder na kolicima, na isti nacin sam dovezao zmaja iz Odzaka, a klasa sam dovezao iz Zrenjanina a heder doneo kamionom. :ppozdrav: :veseljak:: ::spreman na sve::

Dr.Gruja je napisao(la):
Ja sam zmaja dovezao iz Debrca i vukao za njim heder na kolicima, na isti nacin sam dovezao zmaja iz Odzaka, a klasa sam dovezao iz Zrenjanina a heder doneo kamionom. :ppozdrav: :veseljak:: ::spreman na sve::

Pozdrav Grujo!

Od koga si kombajn kupio iz Debrca? :sta:
 
Evo kako se kod nas dovlače kombajni :cao:

23mu77l.jpg
 
konstantin81 je napisao(la):
pozdrav ljudi, svaka cast, ali kako dovesti kombajn iz francuske, nasao sam jedan jd 940, pa razmisljam, jel imao neko takvog iskustva?
Platiš prevoz 4000-5000 evra,i kući je.
 
Nije toliko, mislim da je 1500-2500 evra, zavisi koja je prikolica, neke su specijalno pravljene za kombajne (imaju ugradjene dizalice) sa njima je malo skuplji prevoz.
 
Za kombajn iz Francuske se traži oko 2500 evra za prevoz.Znači njihovo je sve ,a tvoje samo da platiš.
 
ljakse je napisao(la):
konstantin81 je napisao(la):
pozdrav ljudi, svaka cast, ali kako dovesti kombajn iz francuske, nasao sam jedan jd 940, pa razmisljam, jel imao neko takvog iskustva?
Platiš prevoz 4000-5000 evra,i kući je.

Cena transporta je 1e=1km
Ko hoce vise od toga, debelo ce te osisati :zli:
A do francuske i nazad ima bogami dosta :spavam: :spavam: bolje gledaj nesto blize, jako veliki izbor imas u nemackoj i madjarskoj, to ti je bar moj savet :ppozdrav:
 
Juče pričao sa čovekom iz Kovilja,kaže platio prevoz iz francuske 2300 kilometara,5200 evra prevoz sa svim dozvolama za gabarite+pratnja od granice u srbiju. ::lose::
 
Nazad
Vrh