Prskalice

Normalno da je za sad informacija "rekla-kazala", vec 3 god. za redom je bilo povracaja, prve god. je bilo 50% a ostale dve 30% ako se nevaram, prosle god je bilo 30% to znam jer je burazer kupio Moravu od 1000l i dobio je povracaj.
@abro Necemo jos zuriti valjda do aprila ce se znati... :sta:
 
Na vašaru u Rumi je lik iz Bojke prodavao prskalice od 400 litara u zavinsnosti od tipa (proizvodjača pumpe) 450-570 evra. Pazi NOVE !!!

Mene medjutim interesuje koja je cena jedne polovne prskalice od 400 ili 600 litara, ali u ispravnom stanju ? Imam svojim 9 ha zemlje i naplaćao sam se usluga... :ppozdrav:
 
@ ivan

Cene polovnih prskalica zavise od tipa, stanja u kom se nalaze, veštine trgovanja itd.
Svoju prskalicu koja je bila ispravna, pumpa remontovana ja sam prodao za 250 eura jednom komšiji.
Prskalica je bila "Morava" od 440 litara.
Novu imam RAU sa slovenačkom pumpom i jako sam zadovoljan. Garancija na pumpu je tri godine.

Prskalica najbrže vrati uloženi novac!!!
 
Imao sam novu MORAVU- :udri: :udri: ::lose:: ::lose:: a sad imam zadnje izdanje 1990.g.RAU slovenacke prskalice :D :D :D pumpa 100l/min,lepo radi,vuce vodu iz kanala ko'luda.Ali ne radim to vise,nosimo vodu od kuce u .plast.sudove(cisterne)od 1000l .Znaci,ko hoce da kupi,samo slovenacke!!!!! :ppozdrav:
 
p1240091612x816.jpg

p1240090612x816.jpg


Leško prskalice


:D ispricavam se momci... ::sramota::
 
Ljudi ajde pomoć. Najverovatnije ću prodavati prskalicu Morava 660 10m krila pumpa Komet 105l/min italijanska pa neznam koliko da tražim za nju.Da li država daje još povraćaj na nove prskalice? Unapred hvala. :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
i kod mene je plan pazar nove prskalice, pa me isto interesuje taj deo oko povrata sredstava, ali i to gde kupiti...
u planu je agromehanika, 660, 880 ili 1000 lit, ali to zavisi od traktora koji cemo kupiti ali to je neka druga prica... plan je grana od 15 m svakako, a ovo cemo vec odluciti...
sad me interesuje gde bolje pazariti to u Backom Jarku ili Vrbasu? koja su vasa iskustva?
 
ja sam agromehanikinu prskalicu kupio u backom jarku 2005 i nisam imao problema sa njom osim grana one su im mana ali ustvari mane su neravna njiva odes drugom oprskati psenicu i najebes od tada neradim drugima samo sebi ako me nesto zeza nazovem i oni objasne i imaju delova ako nesto zatreba evo i moje prskalice
3169cnk.jpg

9t3j0w.jpg
 
jel to 880 ili 1000 lit? a sto ima takve grane? zar nepostoji ona sto se grane sklapaju u X one mi deluju jace, masivnije....
 
da li neko ima prskalicu 440l sto proizvodi Stara pazova,i kakve su to prskalice po kvalitetu,grane,pumpa,bure i ostalo? :cao:
 
mucobieno

ovo su hidraulicne jel nisi primetio klipove kod grana a X su polu hidraulika i razlika je u ceni :cao:
 
nisam primetio, dosta se lose vidi na drugoj slici... ici cu mislim cak sledece nedelje do NS-a auto treba na servis, pa usput obici i B.Jarak, pa cu sve tamo videti...
 
Nazad
Vrh