Prskalice

ponovio se 440 l 105 l pumpa 10 m grane 900 e sa pdv
szfwo1.jpg

Post je spojen: [time]1297447510[/time]
_________________________________________________
2ck7qw.jpg
 
zeleo bih da kupim novu prskalicu od800 litara i hidraulicnim sklapanjem krila pa molim za pomoc gde bih mogao da nadjem informacija mi treba odmah ako moze
 
Best co Vrbas
Post je spojen: [time]1298323098[/time]
_________________________________________________
Ako ces Agromehaniku,ili Advanced Poljoopskrba Čenej,Novi Sad,za Jessernigg,a za Jessernigg možeš i meni da se javiš na pp,drugar mi radi za njih
 
danas sam kupio lesko prskalicu 800 litara hidraulicno otvaranje krila i razvodnik sa elektro ukljucivanjem iz kabine . opredelio sam se za ovu zato sto je puno bolja izvedba od agromehanike i jeftinija oko500 eura :ppozdrav:
 
mindjušar je napisao(la):
Bez uvrede,nije ti neki izbor,drugar je radio 2god sa njom,nema gde nije pucala,zato ti to nisam ni predlagao
moj stric ima lesko od 600 lit radi sa njom 3 god. i nigde nista puklo nije ,pa nadam se nece ni kod mene . ali ako ce lesko da pukne onda ce i agromehanika posto nista nije jaci cak je i slabiji
 
meni je druga Agromehanikina prskalica u roku 8god,prskam oko 700-800jutara godišnje,hvala Bogu nisam imao problema nikakvih,da je hidraulično otvaranje grana bilo bi lakše,brže,ali i ovako po potrebi mogu stotinak jutara za dan oprskati!

Pa nek ti je sa srećom kolega :ppozdrav:
 
hvala na cestitkama . nije presudilo u odabiranju to sto je to agromehanika . nego to sto kod leska hidraulicno krilo puno bolje odradeno i to sto ima kometovu pumpu , afiksno krilo od 12 metara je isto i kod jednog i kod drugog
 
Juče dovezao Polovnu RAU prskalicu 440litara komplet remontovanu pre godinu dana! I to sve za 300 evra!
 
Matić je napisao(la):
Najskuplje su kada ih kupuješ nove a posle par godina ne da su duplo jeftinije nego petoduplo.
Mislim da nisi u pravu. :nono:Prskalica se od svih mašina najbrže isplati, posle par godina ona je zaradila više novih i da staru i nevraćaš kući.
 
Koliko se krece cena prskalice 200-400 litara,treba da je rezervoar ceo i pumpa da radi,krila ne trebaju jer drugar ima na traktoru namontirano a ovo bi mu bila kao druga prskalica,sve gledam oglase i nema bas prskalica na prodaju. ::lose::
 
Nazad
Vrh