Prskalice

Ja ti preporučujem manometar sa logaritamskom skalom. Tu je jedan deo skale jako razvučen pa su moguća precizna očitavanja, a ostali deo skale je zbijen ali tu već nije radni opseg i služi samo da se ne može sa povećanim pritiskom oštetiti manometar. Evo ti primer mog, kog sam kupio na sajmu, ali sam ih video i na Najlonu u NS i na svim vašarima. Verujem da ga imaju i prodavnice koje drže delove za prskalice no ja ti sad napamet ne mogu reći tačno koje. Ova crvena kazaljka je samo marker koji ti postaviš na onaj pritisak kojim prskaš, i posle samo pratiš da li se poklapa crna kazaljka sa markerom, odnosno ne moraš mnogo odvraćati pažnju sa upravljanja traktora za precizno očitavanje pritiska u toku prskanja....

img8372x.jpg
 
diklofen je napisao(la):
Nemam pojma gde da pitam :sta:
Zna li ko gde je u temerinu neki vojni otpad gde se mogu kupiti vojne mešine ili kako se već zovu od 3000-10000litara.Ima li koga da to koristi da nosi vodu na njive radi prskanja :sta:
Ja razmišljam da kupim nekoliko onih plastičnih kockastih kontejnera na paletama koji su bili ambalaža za neke tekućine.Ne znam koliko tačno primaju ali sigurno 1000-1500l a nisu skupi.Natovariš nekoliko na prikolicu i tjeraj.
 
Ja imam te plastične buradi od 1000 L stavim ih na prikolicu, i iz njih se lako i brzo puni prskalica vodom. :ppozdrav:
 
Zna li neko gde imaju da se kupe kockaste plasticne cisterne od 1000l na paleti,u okolini Novog Sada ili Zrenjanina?
 
diklofen je napisao(la):
Nemam pojma gde da pitam :sta:
Zna li ko gde je u temerinu neki vojni otpad gde se mogu kupiti vojne mešine ili kako se već zovu od 3000-10000litara.Ima li koga da to koristi da nosi vodu na njive radi prskanja :sta:
ima moj komsija nove 3000l
 
babrenko je napisao(la):
Zna li neko gde imaju da se kupe kockaste plasticne cisterne od 1000l na paleti,u okolini Novog Sada ili Zrenjanina?
Petro tibor
temerin 063/773-4310
Cisterne nove 1000l-90e 700l-70e
 
Da li neko zna gde mogu da se nadju delovi za original nemacke Rau prskailce i da li je neko uvoznik,sem Agritehnikoma iz Zrenjanina.
 
Nazad
Vrh