Prskalice

Nisam nasao adekvatnu temu za moje pitanje pa cu pitati ovde, moze li se u pskalicu sipati neki toner u boji da se vidi dokle se prskalo strnjiste. :cao:
 
Moze, imas uredjaje koji se montiraju na prskalicu, u koje se sipa deterdzent za sudje.Imas jednu diznu na kraju krila koja izbacujue penu, i onda ti je to marker. :D
 
Kupio sam Rau prskalicu od 800l, mada covek koji mi je prodao kaze da u nju ladno staje i 900 l, pa me interesuje da li neko ovde zna gde se mogu naci elektroventili ?Instalirao bi elektroniku da olaksam malo sebi posao.
 
Jel zna neko gde ima da se kupi za Rau 660lit. prskalicu onaj obruč što se nituje na rupu bureta i na koji se navrće poklopac?
 
Evo slike moga FISHER bureta.500 litara,prohrom cevi,pocikovani nosaci,poliester bure.Raspon je......neznam ali znam da prskam 23 polja tj reda kukuruza znaci 16 metara.Troklipna pumpa ma ZMAJ od pumpe.
iycvhk.jpg
 
Nemam pojma gde da pitam :sta:
Zna li ko gde je u temerinu neki vojni otpad gde se mogu kupiti vojne mešine ili kako se već zovu od 3000-10000litara.Ima li koga da to koristi da nosi vodu na njive radi prskanja :sta:
 
Koliko je cena nove prskalice agromehanikine od 440l? A kako se krecu cene polovnih? I da li ih ima u Rumu na vasaru?
 
Poljoprivrednik je napisao(la):
Koliko je cena nove prskalice agromehanikine od 440l? A kako se krecu cene polovnih? I da li ih ima u Rumu na vasaru?
preporucujem ti da kupis novo ja sam prosle godine kupio agromehanika 6ool kopirajuca grana i dobio sam 40/ posto povracaj i novo je novo :D
 
imam agromehanikinu prskalicu iz osamdeset i neke(sa kockastim sivim buretom,mislim da je 340l).koliki treba da bude pritisak u pumpi(membrani)?
 
na njoj mi je stari(originalni)manometar,jos uvek radi,ali je dosta neprecizan u smislu da mu je skala dosta velika,pa se ne moze precizno ocitati vrednost kao sto je 1bar ili 2bara pa bih hteo da kupim neki noviji precizniji.na ovim novim prskalicama sam vidjao manometre koji imaju skalu obojenu u tri boje(zelena,bela,crvena) pa me zanima da li neko ima telefon gde takav manometar mogu naruciti?
 
Nazad
Vrh