Prskalice

Jel ste zadovoljni prospektima?Drago mi je da je uspelo prebacivanje istih na forum.Meni su dosta pomogle te sheme.Pozdrav i zelim Vam uspesnu pripremu i remont prskalica za predstojeci period.
 
E ova ti prskalica izuzetno dobra.
Ovdena kod nas je imaju nekolicina i izuzetno su zadovoljni.

Ja privodim kraju remont moje RAU od 700 litara.
Postaviću slikicu.
 
koja je sirina grana i mogul grane same da se ravnaju naprimer kad je jedan tocak u dolici
 
Prskalica je široka 12 metara,grane su podeljene na 5 delova,krila po dva i sredina dva.Ima 24 dizne.
Krila mogu da se ravnaju, ako je jedan točak u brazdi i traktor je nagnut krila stoje ravno.
:ppozdrav:
 
mozes li nam rec kolko si je platio tako nesto moram ja sebi uzet prava stvarka :D
 
Prskalica nije moja ,kupio ju je moj drugar koji radi zemlju zajedno samnom.
Plaćena je jesenas 2500 evropljana.
:ppozdrav: :ppozdrav:
 
Skidajte prasinu sa prskalica......nemojte da kasnite sa prskanjem :ppozdrav:

Ja sam da sipam vode i gasssssss
 
Čugi je napisao(la):
Ova slika ti je više za temu o traktorima, daj prskalicu u krupnom planu! :bravo:
Ових дана ћу је сликати кад је закачим за трактор,сликаћу још и ваљак који сам неки дан завршио.
 
Намам времена да је качим на трактор јер ових дана сејем кукуруз.
Ал ево слика из шупе.
 
Uuu, doobra! :bravo:
Da li se herbicid sipa u ovu posudu sa strane? Jel može i jedna slika sa zadnje strane?
 
dukej je napisao(la):
Uuu, doobra! :bravo:
Da li se herbicid sipa u ovu posudu sa strane? Jel može i jedna slika sa zadnje strane?
Да сипа се у ту посуду хербицид, одмах испира флашу тако да не остане ни једна кап што је велика уштеда.
 
nikt je napisao(la):
dukej je napisao(la):
Uuu, doobra! :bravo:
Da li se herbicid sipa u ovu posudu sa strane? Jel može i jedna slika sa zadnje strane?
Да сипа се у ту посуду хербицид, одмах испира флашу тако да не остане ни једна кап што је велика уштеда.

A to se stavlja sa flasom herbicid....nisam znao :sta: :sta: :sta: :sta:
 
Nazad
Vrh