Prskalice

Interesuje me za koliko mogu da nadjem novu agromehanikinu 440l? i gde? hvala unapred! Bio sam u Juselu i kosta 60.000din, jel to ta cena ili moze da se nadje i nizaa
 
Ajde mala pomoć ako može, prošlegodine na sajmu sam kupio prskalicu Agromehanika od 600l sa krilima od 12m, prilikom prskanja štrnjike su se slomila oba zadnja nastavka na krilima, reklamacija je uvažena i dobio sam oba nova. Juče prilikom prskanja žita se opet se slomilo jedno. Jel imao neko sličnih problema, jel je loš materijal u pitanju ili ja radim nešto pogrešno ili već šta je u pitanju. Hvala.
 
Ja imam agromehanikinu od 440l i 10 metara granu i ćale ju je lomio par puta uglavnom njegovom nepaznjom a i materijal je relativmo ne loš nego nemasivan jer ipak on treba to da drži... Mošda je to i kod tebe na pitanju, možda negde zakačiš?

Mi smo to rešili tako što smo je svugde na kritičnom mestima ojačali i nemamo problema...Napominjem da mi imamo granu o 10 metara....

ne bi bilo loše da slikaš de ti je puklo pa da vidimo...
 
Komšija je kupio Agromehanikinu od 440l/105l-min. za 92000din.I kod mene je bilo problema sa pucanjem držača grana.To sam rešio ubacivanjem cevi manjeg prečnika u postojeće.Ako nekog zanima mogu postaviti sliku.
 
Postovanje.Da li neko zna ko donosi i prodaje Comet-ine razvodnike za ratarske prskalice i po kojoj ceni oni se mogu nabaviti?
 
Hvala na obavestenju al po skupi su.Neznam dal postoji glavni centar kod nas ili negde u okruzenju.
 
Dodatak na prskalicu za prskanje po vetru, zarad ocuvanja dobrosusedskih odnosa ::namigivanje::

213hd80.jpg
 
Nazad
Vrh