Prskalice

ZRENJANINAC je napisao(la):
Danas stigla prskalica :D :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:

28i2tec.jpg
Nek te dobro služi :ppozdrav:....koliko para je sad takva prskalica? to je 1000l?
 
Problem je što neznam ni ja ,ali se snalazim preko Google prevodilac. :ppozdrav:
 
pozdrav za drustvo na forumu,
imam par pitanja u vezi Morave MP330-LUX...
naime juce sam pazario jednu polovnu,na njoj je pumpa MP60,ima 16 dizni,u globalu veoma je ocuvana,i rekao bih da duze vreme nije koriscena.
Sta bih sve trebao promeniti,proveriti,mozda nesto prestelovati...planirao sam da promenim sve dizne(ali neznam koje da kupim?),sva creva posto su ova ispuckala,da li treba da proverim nesto na (ili u) samoj pumpi,mozda nesto na onom,multifunkcionalnom ventilu :) kako bih ga ja nazvao,jer mu neznam tacan naziv.
u nekom prehodnom postu sam pronasao link za uputstvo ali tu nesto ne funkcionise,pa ukoliko neko ima uputstvo u nekom obliku bio bih mu zahvalan ako bi to mogao da mi pusti,moze i putem mail-a...
hvala unapred
 
Branko je pricao o nekoj firmi koja se nalazi u Pazovi i sklapa prskalice mislim Rau .
Da li neko zna kako se zove firma i broj telefona ? Da li ima neko njihovu prskalicu i kako je zadovoljan ?
 
@ Sale

O firmi koja pravi prskalice sam i ja pisao. Nalazi se u Vojci, to je nedaleko od Pazove, inače oni koriste slovenačke pumpe i montiraju po tvojem izboru, dobijaš 3 (tri) godine garancije na pumpu, a na ostale delove je garancija 12 meseci.

Ja sam kupio od njih prskalicu pre tri godine i prezadovoljan sam sa njenim radom. Nisam imao nikakav zastoj ili kvar. Prskalicu su mi doneli kući i namontirali je, mada sam injektor morao sam da montiram jer je umesto njega bio običan filter. Zahtevao sam da bude stari tip rama, od četvrtastih cevi i novi tip grana.

Firma se zove "GUMAPLAST-RAU" a talefoni su 022/301-155 i 022/301-940
mob. 063/517-015 i 063/551-690.

Ako te još nešto interesuje slobodno pitaj.

Pozdrav iz Kule od Mirka! :ppozdrav:
 
danas sam kupio razvodnik novi za prskalicu i dao sam 40 eura nekaki je poljski neznam sta mislite o tome dali ce to valjati, kaze trgovac da ih je lane prodao preko 20 komada i nitko nije se zalio na njih, e pa sutra cu i ja da vidim dali valja i nadam se da necu niti ja vratiti...
 
Okrim je napisao(la):
@ Sale

O firmi koja pravi prskalice sam i ja pisao. Nalazi se u Vojci, to je nedaleko od Pazove, inače oni koriste slovenačke pumpe i montiraju po tvojem izboru, dobijaš 3 (tri) godine garancije na pumpu, a na ostale delove je garancija 12 meseci.

Ja sam kupio od njih prskalicu pre tri godine i prezadovoljan sam sa njenim radom. Nisam imao nikakav zastoj ili kvar. Prskalicu su mi doneli kući i namontirali je, mada sam injektor morao sam da montiram jer je umesto njega bio običan filter. Zahtevao sam da bude stari tip rama, od četvrtastih cevi i novi tip grana.

Firma se zove "GUMAPLAST-RAU" a talefoni su 022/301-155 i 022/301-940
mob. 063/517-015 i 063/551-690.

Ako te još nešto interesuje slobodno pitaj.

Pozdrav iz Kule od Mirka! :ppozdrav:

Hvala puno,sutra ih zovem .
 
imam moravu od 330l sa pumpom MP60 stari tip rama a nasao sam rau prskalicu od 440l da menjam samo sto je stajala duze vreme da napomenem da je morava potpuno ispravna.sta raditi :sta:
 
tomybrzic je napisao(la):
danas sam kupio razvodnik novi za prskalicu i dao sam 40 eura nekaki je poljski neznam sta mislite o tome dali ce to valjati, kaze trgovac da ih je lane prodao preko 20 komada i nitko nije se zalio na njih, e pa sutra cu i ja da vidim dali valja i nadam se da necu niti ja vratiti...
Ajd' postavi sliku tog razvodnika sto si kupio,i ja na mojoj verovatno treba da menjam... :udri:
 
hocu sutra staviti jer ga nisam usliko anemas brige rijesiti cu i to pa cu ga staviti... danas zavrsio i radi prskalica kao sat, u biti je sve novo pumpa dizne razvodnik od starog je ostalo bure i ono malo sasije.... :haha:
 
tomybrzic je napisao(la):
hocu sutra staviti jer ga nisam usliko anemas brige rijesiti cu i to pa cu ga staviti... danas zavrsio i radi prskalica kao sat, u biti je sve novo pumpa dizne razvodnik od starog je ostalo bure i ono malo sasije.... :haha:

Jel, u čemu je bio onaj problem?
 
Montoya mislis na one tockice-pametno mozes sam daje pomeris a da si jos malo isao u rikverc mislim da bi razvodnik isao na doradu :haha: :ppozdrav:
 
Bećarina pusta je napisao(la):
tomybrzic je napisao(la):
hocu sutra staviti jer ga nisam usliko anemas brige rijesiti cu i to pa cu ga staviti... danas zavrsio i radi prskalica kao sat, u biti je sve novo pumpa dizne razvodnik od starog je ostalo bure i ono malo sasije.... :haha:

Jel, u čemu je bio onaj problem? ma nemam pojma sad kad sam zamijenio cijev onu sto sam ti prico upitno je dali sam i trebao mijenjati razvodnik jer je i stari vijerojatno valjo, ali nije mi zao sad znam barem da je sve novo i da mora raditi kao cajger...
 
Nazad
Vrh