Prskalice

da samo glavni ventil. Samo ako tražiš boju da ukonponuješ mora prvo da se uplati pa da poruče u hrvatsku i isporuka do sedam dana.
 
mucobieno je napisao(la):
video sam jednu zamerku: to je nosac na krilu izmedju zadnjeg dela krila i krajeva, i levo i desnog,
slabo mi deluje mesto na kome se vrsi pregib krila, kako to izdrzava grana od 15m?
na ovaj deo mislim:
Ja na mojoj prskalici imam te grane od 12 m jesi u pravu to im je slaba tacka ja sam tu imao problem :ppozdrav:

sve ostalo mi deluje ok... :ppozdrav:
 
pazar obavljen... :D danas u rumi smo kaparisali Leško prskalicu od 1000 lit, 15m grane, 125 lit pumpa, belo bure.... :cao:
 
kad je tebi isporuka? mislim jesi dobio ju. nama ce dovesti za koji dan, jer treba da dovozi nesto na ovaj kraj, pa usput, onda cemo da probamo... :haha:
 
@zrenjaninac, @mucobieno - drago mi je da ćete postati vlasnici naših prskalica... slobodno okačite slike kad ih dobijete...
 
@mucobieno

Pa što ne reče da ćeš biti na vašaru?

Ja i savoris morali sami da :ppozdrav: uz pečenje.
 
evo tvoje prskalice :D

23r3bsn.jpg


2u4hp4x.jpg


2d7wysp.jpg


msjeo0.jpg


357rgyg.jpg


:D
 
da, to je ta... ::svaka cast::

Pa što ne reče da ćeš biti na vašaru?

Ja i savoris morali sami da uz pečenje.
ma pravo da ti kazem nisam nesto ni mislio o vasaru, da sam se setio, negde bih napisao, a bice vasara jos...
isao sa tatom, pa uvek je neka strka...
a sta cu vam ja 'vako mlad :haha:
 
Dodje leško, nema 15 min... sad ju rasklapali po dvoristu, koracali koliko je siroka :haha: :haha:

malo gledali grane, i sl...
sutra ujutru cu nastaviti detaljan pregled... :D jos dizne da dodju 15-tog, i mozemo raditi... :D
 
Hvala... :ppozdrav:

Nadam se da nisi ti koracao jer onda su stvarno uska krila.

Ma gledali kako se otvaraju, pa onda ipak ih skroz rasirili... :haha: a nije niko koracao, to sam u sali napisao, jer smo kruzili oko nje i zagledali... ipak nakon 20 godina rada sa Rau 440 ovo je sad show!
 
Nazad
Vrh