Uživo upoznavanje forumaša npr.na Novosadskom Sajmu

urban

Član
Učlanjen(a)
27 Nov 2009
Poruka
656
Lokacija
Hrtkovci-Ruma
Evo jedan predlog bilo bi lepo da se uživo upoznamo i vidimo već kad se ovde na forumu družimo,mada znam da se dosta ljudi već poznaje i druži uživo a pošto mislim da je sajam u Novom Sadu mesto koje retko ko od forumaša (a i poljoprivrednika) propušta pa mislim da bi tu bilo zgodno da se vidimo i upoznamo, dogovorimo se u koji dan pa možda se nešto i skuva ispeče kozna, mada ako ima i drugih ideja sve se možemo dogovoriti voleo bih da kažete šta mislite o tome i dodate svoje sugestije i predloge, ja pokrenuh pa izvolite
 
odlicna ideja ,ja sam za ,samo da se dogovorimo kad i gde da se nadjemo
u maju 7 dana traje,prva polovina meseca,vidi na netu
:ppozdrav:
 
77. MEĐUNARODNI POLJOPRIVREDNI SAJAM od 15do22 Maja.

15 ponedeljak 22 nedelja

Ko ima majicu taj je nas covek ovi koji nemaju prepoznace amblem pa ce se pridruziti.
 
Momci, ideja za svaku podršku, s tim što predlažem da zbog onih koji nisu "vremenski milioneri" (kao neki "mi") to verovatno mora da bude subota ili nedelja, dal' prva ili poslednja, a verovatno najbolje subota. Očigledno da neka popodneva ne dolaze u obzir!

:ppozdrav:
 
ideja je odlicna, ja sam to i prosle godine predlagao i neke ljude sam i video. Mi cemo i ove godine ako Bog da biti na sajmu pa se nadam da cemo imati prilike da vas ugostimo i da se upoznamo i ispricamo uzivo.Sajam pocinje u subotu 15. maja i zavrsava se u subotu 22. maja. Dan stocara je u cetvrtak 20. maja.
 
ako si vec tamo nadam se da ce biti nekih fotki
ne verujem da ce puno clanova s foruma ici u sakule ipak je sajam sajam
:ppozdrav:
 
Koliko ja znam njih prati medijski B92,barem je prošle godine bilo tako,moje udruženje ide drugu godinu za redom i nosimo tri kolekcije.Malo druženja nije na odmet,bili smo i na Sajmu stočarski dan je četvrtak tada dođe komplet udruženje,bude fešta
 
Drago mi je da se ideja dopala ( mada se ustvari sama od sebe nametnula) e sad samo da upriličimo dan kad kome odgovara predlog opciono možda subota dan otvaranja ili četvrtak dan stočara imamo još vremena pa da vidimo šta većina misli
 
Posto ce neki imati majice i kackete ti su sigurno sa foruma, a ostali koji nemaju neka im se pridruze i bice veselo.
 
Nazad
Vrh