Šta radite Nedeljom

Da li gledate poljoprivredne emisije Nedeljom


  • Ukupno glasača
    29

Dr.Gruja

Član
Učlanjen(a)
8 Feb 2009
Poruka
2.555
Lokacija
Pecinci Координате 44°54′13″N 19°55′35″E
Nedelja je dan za odmor, sest dana radi sedmi odmaraj, ja se toga uglavnom pridrzavam malo duze odspavam odgledam neku polj. emisiju, pa kod Cvetka u kafanu na tablic, rucak, odgledam Sremsku tv. za polj. i malo dremanja pa opet uvece kod Cvetka, a sutra u nove radne pobede. :ppozdrav: :udri: ::novac:: ::namigivanje:: :veseljak:: ::spreman na sve::
 
Odg: Sta radite Nedeljom

Ja gledam da nedeljom ne radim nista,bas ako se desi da moram onda sam :zli: :zli:
 
Odg: Sta radite Nedeljom

NEdeljom obicno zavrism poslove ranije i idem u tazbinu ili ona dolazi kod nas !
 
Odg: Sta radite Nedeljom

Uglavnom se odmara nedeljom,kako se kaze,nedelja je blag dan.
 
Odg: Sta radite Nedeljom

SasaK je napisao(la):
Uglavnom se odmara nedeljom,kako se kaze,nedelja je blag dan.
Da ali samo ako nije sezona! Ako je sezona, onda nema ni nedelje ni praznika!
 
Odg: Sta radite Nedeljom

Svaki put kada sam nedeljom nešto radio - uvek je išlo naopako.
Zato se kod mene nedeljom - ne dela.
 
Odg: Sta radite Nedeljom

Kod mene je nedelja za odmor.desi sa da nedeljom radim ali to samo u sezoni zetve ili ako jave kisu a detelina stoji na njivi onda odem da je ispresujem i donesem kuci ali se to jako redko desi.
 
Odg: Sta radite Nedeljom

Nedeljom neradim,izuzev kad se nesto mora neodlozno :cao: :nono:
 
Odg: Sta radite Nedeljom

Nedeljom.....rad?Samo kad je zetva,detelina i sl.A najcesce,pre podne druzenje ::prica:: ::vino::,rucak,odmor i onda naravno oko stoke itd. :ppozdrav:
 
Odg: Sta radite Nedeljom

I kod mene je kao u Branka i dr.gruje kad god sam zavrsavao posao nedeljom radio sam ga jos tri dana . Zato nedeljom dignem sve cetri uvis i nemislim ni o cemu. ::suncanje:: :spavam:
 
Nazad
Vrh