Plug - osnovna tema

imam da prodam jedan plug cetvorobrazni za ugar
11wblsm.jpg
 
Pozdrav,
59 stranica da okrecem da dial-up u mi je celu noc, tako da se neko ne ljuti sto nisam sve prelistao....
Ima li ko iskustva sa DVOBRAZNIM LESKOVACKIM POLUGOVIMA, mislim da su veceg zahvata od IMT 755.20, teski u P...u Ma....inu, vucem ih sa Rakovicom 65 ali me interesuju raonici..., ko i gde prodaje NAJBOLjE RAONIKE.
Ako ko ima informaciju neka javi, dacu pivo!!! :ppozdrav:
 
Bobo...jel imas informacije malo više o tom plugu ? jel se sjecas koliko je kostao ? Koje je visine ? Koja je to marka pluga ? vidim ovdje na špicu lemeša su šarafa maznuli :D
 
Ovo bi trebao biti Vogel&Noot pravljen u FOP-u, ali ima na sebi madjarsku plocicu.

Cjenu ne znam, nit visinu pluga, a saraf nisu maznili, nego se tako plug isporucuje, da na stoji pred trgovinom na betonu i da ne ostecuje beton. Ovako je tezina pluga ravnomjerno rasporedjena preko 3 lemesa. Malo bolje pogledaj vidi se da su obadva sarafa uvrnuta kroz lemes, i da je spic samo zakrenut u stranu da ne ostecuje podlogu.
 
Bobo je napisao(la):
Ovo bi trebao biti Vogel&Noot pravljen u FOP-u, ali ima na sebi madjarsku plocicu.

Cjenu ne znam, nit visinu pluga, a saraf nisu maznili, nego se tako plug isporucuje, da na stoji pred trgovinom na betonu i da ne ostecuje beton. Ovako je tezina pluga ravnomjerno rasporedjena preko 3 lemesa. Malo bolje pogledaj vidi se da su obadva sarafa uvrnuta kroz lemes, i da je spic samo zakrenut u stranu da ne ostecuje podlogu.


Jel ima taj FOP kakvu web stranicu da pogledam o tom plugu..siguran sam da bi bio povoljan taj plug..nego orginal vogel not
 
Bobo je napisao(la):
Evo par slika sto je kolega uslikao u Gudovcu na polj. sajmu:

97870555.jpg


23509408ndq.jpg
Drugari, to su plugovi Agromaš(Ruski, ne Poljski Agromasz). Sve je potpuno isto kao na Vogelu, zato što to i jeste Vogel plug! Agromaš Holding je kupio VN pa sad na nekim tržištima prodaje plugove po povoljnijim cenama pod nazivom Agromaš. Kod nas ih prodaje Majevica, ima ih na sajtu. :cao:
 
Nazad
Vrh